4 pozitivní věci, které s sebou nese toto náročné období.

Nic není náhoda. Tyto dramatické dny nás vedou ke srovnání si priorit a hodnot, k mocným AHA momentům, které nám pomáhají transformovat naše myšlení, a tím i životy. Tato uvědomění jsou pro nás veskrze pozitivní. A čím dříve si je uvědomí většina lidí, tím rychleji, všichni, projdeme tímto náročným transformačním obdobím.

PODCAST ,
k poslechu + zábavný fejeton pro odreagování se od náročných dnů

Tak si říkám, jaká najít pozitiva v této náročné situaci, aby nám bylo lépe na duši. Já vždycky když se ocitnu v náročné situaci, a že jich bylo v mém životě požehnaně, hledám pozitiva.

Všimli jste si, že když dáte svému geniálnímu mozku otázku, vždy najde odpověď? Takže i já mám pro vás dnes 4 pozitivní věci, které vám pomůžou trošku se odpoutat od strachu a nejistoty kolem nás, podívat se na tyto dramatické dny s větším odstupem, porozuměním a souvislostmi.

Pojďme na to.

1. Tak především lidé začaly objevovat své úžasné schopnosti, a to sílu své mysli, sílu víry, ve smyslu důvěry v sebe a v samotný Život, v tento mocný proces, ve kterém nic není náhoda. A to ani nic uměle vytvořeného. Nemá tedy smysl nic takového teď řešit a ubírat si tak energii. Já nerada dělám nesmyslné věci. A vy?

Právě jsme nuceni děním okolo nás postavit se svým strachům, které nás v našich životech nesmírně omezují a zabraňují nám užívat úžasných schopností naší mysli.

Jsme nuceni pustit kontrolu nad tím, co se děje. Asi jste si už všimli, že tu kontrolu v tuhle chvíli nemá nikdo. Tím vzniká panika. Ne, tím rozhodně nechci říct, aby se nesnažili dostat pod kontrolu tento vir lékaři, a vláda se přestala snažit o kontrolu nad šířením tohoto viru, já jim za to všem nesmírně děkuji. Každý by měl mít, v rámci svých kompetencí, díky tomu, že se pro to sám rozhodl, určitou kontrolu, ale také je potřeba naučit se smířit s tím, že NE VŽDY můžeme mít pod kontrolou VŠE. 

Jednoduše začít důvěřovat Životu, tomuto procesu, kterým právě procházíme, a o kterém jsem bytostně přesvědčena, že se odehrává v náš prospěch, přestože to tak na úrovni samotného jedince nevypadá.

2. Lidé objevují další rozměr své lidskosti, možnosti NEZIŠTNĚ podpořit druhé a sdílet. Od sdílení svých pocitů, svých vnitřních darů až po sdílení materiální. Možná si to neuvědomujete, ale OBROVSKY nás to katapultuje do vyšších energií, do kterých, teď tak drsně, směřujeme, protože život na této planetě může být zachován právě jen v těchto vyšších energií.

A my to dáváme úžasně!

3. Byl nám dán čas rozvíjet a vědomě prožívat své vztahy. Konečně máme čas pečovat o vztah k sobě samým, který je neméně důležitý, stejně tak jako o vztahy se svými blízkými, především pak se svými rodiči.

Staří lidé byli obecně společností opomíjeni díky své neproduktivnost. Péče a pozornost, kterou jim teď společnost věnuje je pro nás všechny nesmírně očišťující a ozdravná.

Mnozí se začali na své rodiče, včetně mě samé, dívat s větším pochopením a soucitem místo toho, abychom nevědomky zas a znovu upadali do rodinných stereotypních myšlenkových vzorců.  

Mnozí svým rodičům celý život podvědomě zazlívají spoustu věcí, obviňují je z toho, že se o ně v dětství málo nebo naopak hodně starali. Celá léta si v sobě určitou ublíženost, nepochopení, zlost. A tak jako oni nás, byť v dobré víře, celý život kritizovali za naše chování, postoje a názory, jednoduše k nám byli tvrdí, stali jsme se tvrdými i my k nim.

Je čas to změnit! A i s tímto nám pomáhá právě tato vypjatá situace.

Byl nám dán čas na to si mnohé uvědomit, najít tyto rodinné myšlenkové vzorce, kdy ze sebe automaticky PÁLÍME slova, aniž bychom nad nimi nějak zvlášť přemýšleli, a už jen tím je TRANSFORMOVALI.

Díky svému vědomému prožívání těchto vztahů tak můžete vyskočit ze začarovaného kruhu svých komplikovaných a citově napjatých vztahů. Vyčistit vzduch. Jak symbolické, že?

PROTECT
Silná ochrana proti virům a bakteriím

Člověk si najednou uvědomí, že tu nebude se svými rodiči, ale i s ostatními, navěky a že to, co jsme měly společně zažít a prožít je čas zpracovat. A to opět jedině skrze sebe a své vědomí.

Negativní motivace s příchutí strachu o své blízké, je mnohdy silnější motivací než pozitivní podněty. Nepromarněte tedy tento čas, který vám byl dán a využijte ho k vyčištění svých vztahů s druhými. Bude se vám i jim lépe dýchat.

A konečně za 4.

Další pozitivní věcí v tomto náročném období je to, že lidé zase začnou více číst. Máme totiž více času a méně možností kde a jak ten čas strávit.

V knihách od nepaměti lidé hledají odpovědi na své otázky. Snadněji díky nim zpracovávají ta svá témata, která si sem, na tuto krásnou planetu Zemi, přišli pořešit. Knihy vás v tom výborně podpoří.

Knihy vás odpoutají od hrůz kolem vás, i ve vás, správně nasměrují vaší mysl a některé i potěší vaší duši.

Abych vás podpořila v těchto chvilkách oddechu, napadlo mě, že bych vám mohla přečíst fejeton z mého ebooku

Abych vás podpořila v těchto chvilkách oddechu, napadlo mě, že bych vám mohla přečíst fejeton z mého ebooku Člověk zábavný. Tuto knihu jsem psala ve svých časech nelehkých, kdy jsem si já zpracovávala ta svá témata, psala jsem jí velice lehkou a humornou formou. Jednoduše jsem se potřebovala odreagovat a pobavit. Pobavit se nad svou vlastní urputností, svými představami o tom, jak by měli vypadat naše vztahy, které by měly být, jak jinak, než dokonalé. Fejeton najdete zdarma v podcastu výše.

Přeji nám všem pozitivní mysl, protože obviňování druhých, kritizování a rozčilování se jetě nikdy nikomu nepomohlo. A za tím vším stojí jen strach. Když začnete více důvěřovat svým úžasným schopnostem a samotnému procesu Života, strach se začne rozpouštět.

PODCAST ,
k poslechu + zábavný fejeton pro odreagování se od náročných dnů

				
Lucie Snopková
Lucie Berkana je spisovatelka, online tvůrce i tvůrce kouzelných okamžiků.>> Je nadšenou cestovatelkou po všech úrovních lidské bytosti a manifestorkou nebe na Zemi. Otevírá lidskou mysl a srdce zázrakům. Vede ženy cestou lásky, pomáhá jim plně vstoupit do své síly a schopností>> překlenout náročné a vyčerpávající období ve vztahu, či po rozchodu. Vypráví příběh lásky, který dává naději, víru a odvahu >> jít za svým srdcem. Tvoří nejen své nebe na Zemi, ale také kouzelné partnerské rituály > se svým dvojplamenem.
Komentáře