TOUŽÍTE PO PARTNEROVI SVÉ DUŠE?

Splňte si svou touhu.

ZAKTIVUJTE  SÍLU  SVÉ  MYSLI  I

 

SÍLU SVÉHO SRDCE.

Spojte se sama se sebou, s prastarými silami i silou Nejvyšší.

Propojte vše do božího celku,

 

 zažehněte v sobě božskou jiskru tvoření.

VYTVOŘTE  KOUZELNÝ  PROSTOR  PRO  ZÁZRAKY.

Jmenuji se Lucie Berkana S. Prošla jsem transformujícím procesem sebeobnovy, kterému předcházela sebedestrukce, díky které jsem si nedovolila milovat až k lásce přesahující čas a prostor.

Léta jsem procházela komplikovanými partnerskými vztahy, ze kterých jsem získala tolik vnitřních zranění, kolik jich jen žena může unést. Odmítala jsem se však trápit a litovat a neúnavně hledala cesty k tomu, abych se opět cítila skvěle, abych mohla svodobně projevovat své já a zároveň cítit hluboké souznění a splynutí. 

Celý život se zabývám osobním rozvojem, především pak díky mému poslednímu vztahu nabral můj osobní rozvoj raketovou rychlost. Brzy jsem zjistila, e mé zkušenosti, poznatky a dary pomáhají i ostatním ženám.

Dlouhá léta jsem tu byla především pro druhé, až mě jednoho dne překvapil intenzivní hlas uvnitř mě: A co ty? Co si SKUTEČNĚ přeješ ty? Byl to hlas mé duše. Někoho kdo by tu byl jen pro mě! Partnera své duše. Do očí mi vyhrkly slzy vděku a radosti, že jsem konečně dovolila své touze plně se projevit.

Díky svému osobnímu rozvoji, ale i určitému spirituálnímu přesahu, jsem vytvořila mentální techniky a postupy, díky kterým do mého života skutečně přišel partner mé duše. Tyto mentální techniky, ale i propojení se s vesmírnými silami i silami prastarými jsem zpracovala do mocné MP3 nahrávky, díky které vstoupíte do neomezeného pole svých schopností.

Toužíte být pro někoho tou jedinou, osudovou ženou?

Toužíte se rozplývat v milion blažených částeček, jeho i svých?

Toužíte se přitulit a VĚDĚT, ŽE TOHLE JE TO ONO?

 • ZAČNĚTE UŽÍVAT FASCINUJÍCÍCH SCHOPNOSTÍ VAŠÍ BYTOSTI
  a zvyšte tak svou "přitažlivost."
 • PROPOJTE GENIALITU SVÉ MYSLI S INTELIGENCÍ NEJVYŠŠÍ
  a dejte tak sílu své touze
 • POVOLEJTE PRASTARÉ SÍLY
  a podpořte tak svůj záměr
 • VYTVOŘTE KOUZELNÝ PROSTOR
  udělejte, pro svého partnera duše, ve svém srdci místo

CENA 390,- Kč

je zlomkem hodnoty, kterou vám to přinese.

Tato 20 minutová nahrávka v sobě spojuje léta mých zkušeností, praxe a učení se toho, co skutečně funguje a co je potřeba pro to, abyste se otevřela novým možnostem a příležitostem.

 

AKTIVACE PARTNERA DUŠE

v sobě spojuje 3 mentální techniky,

z nichž každá má sama o sobě velkou hodnotu a

PROPOJUJE VŠE DO FUNKČNÍHO CELKU

 

Možná si říkáte...

Opravdu mi pomůže nějaká nahrávka přivést do života partnera duše?

Tato nahrávka spustí mocný proces, do kterého zapojí genialitu vaší mysli, genialitu samotného Života i prastaré síly tvoření a stvoření. Je to dostatek impulsů pro to, aby se vaše touha, dříve či později, splnila? Já věřím, že ano! A vy? Vždycky rozhodujete vy.

Dobrý den, děkuji za meditaci, je úžasná. Hodně jsem toho už naposlouchala, načetla i zameditovala. Vaše meditace je báječná a já věřím, že mi přivede do života moji spřízněnou dušičku. S vděčností
Janinna-Tilia
Včera jsem si ji poprvé poslechla a je moc krásná, tvůrčí, obohacující a aktivující Lásku a pozitivno. Slovy ani nelze příliš popsat prožitky, které jsem během meditace s nahrávkou měla, nicméně jsem se cítila skutečně překrásně, "čistě", klidně a s pocity velké a hluboké vděčnosti, pokory a Lásky v partnerství s "mým partnerem duše." Děkuji Vám.
Kateřina M.

                         

                                NASTAL ČAS NASLOUCHAT SVÉ DUŠI ?                                    

Cena je více než laskavá.

 

♥ DOPŘEJTE SI

tuto drobnou laskavost i sama sobě.

 

♥  UDĚLEJTE PRVNÍ KROK

ke svému partnerovi duše,

 

♥  SPUSŤTE MOCNÝ PROCES,

 

♥  DOVOLTE

nechat se vést tímto procesem ...

 

VSTUPTE DO NEOMEZENÉHO POLE SVÝCH MOŽNOSTÍ.