DOVOLTE TO … a staňte se bohyní.

To ženy dokáží dovést muže ke splynutí nejen fyzickému, ale i spirituálnímu. Dokáží mužům otevřít tuto cestu k Bohu a stát se pro ně Bohyní.

Být pohlcena, odevzdat se, dovolit si, užít si to. Umíte si užít splynutí s mužem anebo se přesně tohohle bojíte?

Být pohlcena mužskou energií je stejně tak vzrušující jako strach nahánějící. Bojíte se, vlivem svých předchozích zážitků a zkušeností, odevzdat se? Odevzdat své tělo, protože tím zároveň odevzdáváme i kus své duše.

Nedovolí vám to vnitřní zranění, které jste si nechtěně nastřádala během svého života? Je čas vyléčit svá vnitřní zranění, přestat je nechtěně předávat svým dcerám a dovolit si užívat rozkoše a potěšení ze svého těla, z těla muže.

Je ohromná škoda, když ženy, vlivem svých životních zklamání, zanevřou na lásku, uzavřou si svou srdeční čakru. Když si nejsou vědomy mystické hloubky svého ženství, ze které můžou čerpat nejen ony ale i muži.

Když se ponoříte do své hloubky a zavedete tam svého muže, stane se nejen ten váš svět, svět vašeho muže, svět vašich dětí, ale i celý svět radostnějším a láskyplnějším místem na zemi.

To ženy dokáží dovést muže ke splynutí nejen fyzickému, ale i spirituálnímu. Dokáží mužům otevřít tuto cestu k Bohu a stát se pro ně Bohyní.

Nechte se vést touhou svého srdce po tomto splynutí. Vyšlete tuto touhu ze svého srdce a nechte, ať se rozplyne v nekonečnu možností, které naše mysl, byť geniální, nedokáže ani postřehnout. Důvěřujte životu, že tyto možnosti a příležitosti před vámi otevře. A on je otevře.

S odvahou následujte svou fyzickou touhou po muži, který ji vyvolal. Vaše touha vás vede k muži, který je partnerem nejen vašeho těla ale i vaší duše. Anebo vás k němu vede.  

ŽIJEME V TRANSFORMAČNÍ DOBĚ. ENERGIE, KTERÉ K NÁM PROUDÍ, VÁM NAPOMÁHAJÍ NAJÍT PARTNERA DUŠE.

Nebojte se nechat jeho mužnou sílu expandovat a explodovat, naplňte každou buňku svého těla. Prociťte jeho mužnost a nechte ho procítit vaší ženskost. Vymezte mu jasné hranice. Dovolte jen to, co se líbí vám. Jděte tam, kde se budete cítit dobře.

Možná že ještě nejste dostatečně vnitřně silná, abyste mohla vést silného muže. Věřte však, že nikdy nedostáváme nic, co bychom nezvládli. Možná tvrdě trénujete. Ten trénink ale ukončujete vy sama.

Vy rozhodujete, kdy jste připravena!

Připravena nahlédnout do hlubin svého mystického ženství. Váš partner vás vede k této vaší životní síle, ponořit se do ní však nejprve musíte sama.

Ano, životní lekce, které dostáváte bývají více než tvrdé. Jsou však potřeba. Svět potřebuje silné ženy. Ženy mají v tomto světě velké poslání. Materializaci božské lásky na Zemi.

 Nejprve se ale musíte naučit sama zahrnout se božskou láskou. Nečekejte s tím na muže. To vy to musíte svého muže naučit! Naučit ho, aby přestal bojovat, soupeřit, aby začal milovat. S intenzitou, vášní a vroucností. S nábojem, který nezabíjí a neničí, ale nabíjí a tvoří.

Odvaha jít do věcí, které vás mohou zranit, vás dělá silnou! Každé vaše zranění a každý váš „omyl,“ každá vaše „chyba“ vás dělá silnější a silnější.

Odměna předčí vaše očekávání.

Pokud nemáte partnera své duše, nenechte se skrze svá vnitřní zranění strhnout k bojům, soupeření, dokazování si toho, kdo je lepší. Každý máme nějaká ta svá vnitřní zranění. Nechtějte ubližovat proto, že vám bylo ublíženo. Staňte se Bohyní! Bohyně nejsou k druhým, především však k sobě, kruté, tvrdé a nelítostné nýbrž soucitné, chápající a milující.

Teprve až když ženy přestanou bojovat, přestanou se bát odevzdat se a začnou vnímat SPOJENÍ ŽENY A MUŽE JAKO RITUÁL POSVÁTNÉHO SPLYNUTÍ, otevřou tomuto prožitku dveře i mužům.

Muži, buďte svým ženám nápomocni. I vaše odměna předčí vaše očekávání.

Lucie Berkana
Lucie Berkana je spirituální průvodkyně světem lásky a s vášní vede ženy k hlubšímu nalezení sama sebe, pochopení svých životních zkušeností a k rozsvícení svého vnitřního světla. Podporuje ženy ke vstupu do své vlastní síly, >>se kterou jsou schopny transformovat své vztahy, duchovně je probudit a naplnit jejich potenciál.  Žije ve dvojplamenném vztahu.
Komentáře