Karma zdarma + andělská modlitba.

Procházíte fascinujícím obdobím, kdy se ruší všechny vaše karmické vazby s minulostí, a kdy utrpení už je jen otázkou volby. Co si volíte vy?

Karma vždycky byla, je a bude. Není to nic jiného, než vesmírný zákon akce a reakce. Příčina a následek. Co vyšlete, to se vám vrátí. V dobrém ale i ve zlém.

Není to nic co by nešlo změnit!

A přesto vnímám, že pro spoustu žen je karma definitivní, neměnná, bezvýchodná situace, díky které se cítí bezmocně. Mnohé ženy na sobě ani nezačnou pracovat, protože jim práce na sobě nedává smysl. A to je ohromná škoda!

Proč se snažit, když můj život ovládá něco mnohem vyššího než jsem já?

Ano, některé věci si musíme prožít, protože je máme v plánu své duše nebo protože jsme si, byť i nechtěně, v časech dávno minulých, vytvořily  nepříznivý následek našich činů, ale ani tak není potřeba setrvávat v tom, co vám nevyhovuje, zbytečně dlouhou dobu. 

„Je důležité nepadnout do pasti, kdy si myslíme, že vše co zažijeme a cítíme, je mimo naší schopnost to změnit, protože jde o naší „karmu.“ Vždy máme na výběr!“

Inelia Benz, duchovní učitelka

Moc myšlenky a síla slova jsou natolik silné, že leckdy přetrvávaly i staletí a lidé si svou karmu s sebou táhli i několik generací. Uřknutí slovem, kletby, jsou známé už od pradávna.

Sama určitě, z vlastní zkušenosti, víte, že i slovem se dá ublížit, znáte, jak to bolí. 

JSTE MNOHEM SILNĚJŠÍ A MOCNĚJŠÍ,
VÍC, NEŽ SI VŮBEC DOKÁŽETE PŘEDSTAVIT!
Podpoří vás v překonání omezení, únavy, vyčerpanosti, k nastolení optimismu a obnovení harmonie, rovnováhy.

Směs esenciálních olejů vás podpoří v překonání omezení, vyčerpanosti, k nastolení optimismu.

Cítíte se ve svém životě bezmocná, přestože na sobě tvrdě pracujete?

Uvolněte energii a použijte sílu slova a moc myšlenky ve formě modlitby a předejte to andělským energiím, aby vaše slova mohly vynést až k oblakům. Andělskou modlitbu najdete na konci článku.

Období tvrdé a těžké dřiny na pokraji vyčerpání a utrpení skončilo! Pracovat se nyní začalo v radosti a v lehkosti. Utrpení není třeba.

UTRPENÍ JSOU PROJEVY NÍZKÝCH ENERGIÍ,

RADOST A LEHKOST JSOU ENERGIE VYSOKOVIBRAČNÍ.

Vysokovibrační energie proudí na naší Zemi. Tyto energie podporují bytí v radosti, v lásce, ve zdraví a v hojnosti. V těchto energiích se tvoří nebe na Zemi. 

Všechny karmické vazby padají. Energie se uvolňují. A to světelnou rychlostí!

Stejně jako se světelnou rychlostí materializují všechna vaše přání, stejně tak se plní i přání osvobodit se od své karmické zátěže.

„No konečně!“ říkáte si s úlevou.

Nastal čas roztáhnout svá křídla.

Už poneseme jen následky svých vlastních myšlenek, slov a činů. Naučit se správně rozlišovat mezi příčinou a následkem, je pro váš posun na vaší životní cestě správným směrem, to nejdůležitější.

Život vám s tím pomáhá v každém okamžiku.

Rychlost, s jakou získáváte zpětnou vazbu, jak pozitivní tak i negativní, se stále zrychluje.

Rčení: Boží mlýny melou jistě ale pomalu, můžete s klidem změnit na boží mlýny melou jistě a rychle. 😉

Nesoustřeďme se však na druhé ale na sebe. 

car-communication-3100981__340

I Miguel Ángel Ruize upozorňuje ve svých 4 dohodách na sílu slova. Hned první jeho dohoda, která nám usnadní život, zní: „Nehřešte slovem.“

I člověk, od srdce laskavý, si může snadno vytvořit „špatnou“ karmu, když si nepohlídá svá slova. Mnohdy z nás vypadne i to, co bychom nechtěly, stane se tak, ani nevíme jak. Nechtěně a bez úmyslu. A my tak, sobě i druhým, dokážeme pěkně zkomplikovat život. A to jen proto, že si neuvědomujete svou vlastní moc.

JSTE MNOHEM SILNĚJŠÍ A MOCNĚJŠÍ,
VÍC, NEŽ SI VŮBEC DOKÁŽETE PŘEDSTAVIT!

Je čas začít své schopnosti používat ve svůj prospěch, nikoli neprospěch. Neznalost neomlouvá.

Karma není nepřízeň života.

  • Není to proto, že by si „Život“ na vás zasedl.
  • Není to proto, že byste tady nebyla vítaná, „Životem“ milovaná.

Mnohdy je jen důsledkem vámi převzatých, podvědomých myšlenkových vzorců, na jejichž základě si stále „přitahujete“ do života určité věci.

Mnohé ženy si táhnou své rodové zatížení a stále opakují životní příběhy svých matek. To proto, že už s mateřským mlékem do sebe nasály určité vnitřní nastavení. Toto vnitřní nastavení lze změnit.

Buďte obezřetná ke svým myšlenkám, z nich vzešlých slov, stejně tak jako ke slovům druhých, a v případě potřeby se vůči nim vymezte. Vymezte své já, důrazně, ale pokud možno v klidu. Nenechte se snadno strhnout do nízkých energií.

A pokud ten klid neudržíte. Netrapte se. Jsme jen lidi. A každý den trénujeme svou vnitřní sílu 🙂

Pro urychlení procesu přetnutí karmických pout a vazeb, k ukončení své karmické zátěže, můžete použít tuto „modlitbu“ i podporu sil Nejvyšších.

KE STAŽENÍ ZDARMA ZDE

Lucie Snopková
Lucie Berkana je spisovatelka, online tvůrce i tvůrce kouzelných okamžiků.>> Je nadšenou cestovatelkou po všech úrovních lidské bytosti a manifestorkou nebe na Zemi. Otevírá lidskou mysl a srdce zázrakům. Vede ženy cestou lásky, pomáhá jim plně vstoupit do své síly a schopností>> překlenout náročné a vyčerpávající období ve vztahu, či po rozchodu. Vypráví příběh lásky, který dává naději, víru a odvahu >> jít za svým srdcem. Tvoří nejen své nebe na Zemi, ale také kouzelné partnerské rituály > se svým dvojplamenem.
Komentáře