Jmenuji se Lucie Berkana. 

 

Jsem průvodkyní žen na jejich cestě lásky.

Učím ženy, jak skrze ženské mystérium uvnitř sebe, transformovat svůj partnerský vztah.

Vnáším do života mužů i žen, více lásky,  protože je láska kouzelná, léčivá, silně transformační a dělá svět lepším místem.

 

 

Každý je svět sám o sobě. Svět každé bytosti je fascinující na všech úrovních lidského bytí a když se propojí se světem druhého, vzniká něco jedinečného, vzniká svět nový.

Nerespekt vůči jeden k druhému, netolerance, neúcta však světy staví proti sobě.
Mnozí spolu spíše bojují než jdou spolu, ruku v ruce, k opravdové lásce, k božskému splynutí. 

K opravdové lásce někdy vede dlouhá cesta. Prošla jsem ji a stále procházím. Vydala jsem se na ní se svou láskou, abych o pár let později pokračovala sama a dokázala tak ukončit všechny naše boje a transformovat strach a nenávist opět v lásku. Ve chvíli, kdy jsem byla připravena na lásku, přitáhla nás tato nejsilnější kosmická energie zpět k sobě a fascinující příběh (znovu)zrození dvojplamenného páru, mohl přejít do další úrovně svého bytí. Do sjednocení a božského splynutí.

Díky svému dvojplamenu zřetelněji vidím, jak se lidé navzájem k sobě chovají, jak se ovlivňují, strhávají a stahují. Dvojplamenné vztahy jsou velice silné. Láskou ale i nenávistí, lidskými slabostmi ale i schopnostmi.

Když jsme se před 14 lety poprvé uviděli, přestal pro nás existovat svět. Byly jsme k sobě přitahováni neviditelnou silou, fascinováni jeden druhým. Okamžiky, kdy jsem nebyla v jeho náručí byly pro mě ztrátou času. Ve chvíli, kdy jsem byla v jeho náručí jsem byla ztracena zase já. Byli jsme dva a přesto jeden. 

Období toho nejdokonalejšího vztahu na světě, však vystřídalo peklo na zemi. Hádky a soupeření u nás byly na denním pořádku, stejně tak jako obviňování, odsuzování a kritizování jeden druhého. Vůbec jsem nedokázala pochopit, co se to se mnou, s námi děje, a už vůbec jsem nechápala jak to, že se mi pořád láska k němu vrací.

To co bych jinému nikdy neodpustila, u něj jsem se snažila pochopit, přenést se přes všechno. Nikdo mě nechápal a ani já nechápala sama sebe. Měla jsem pocit, že selhávám, ztrácela jsem úctu sama k sobě, svou lásku jsem považovala za svou slabost, až jsem zcela ztratila lásku sama k sobě.

Rodinné problémy se vyhrotily a já se cítila naprosto neschopně, bezmocně a beznadějně, až jsem náš vztah vzdala. Ve chvíli, kdy jsem ho vyhodila ze svého života, začalo ještě větší peklo. Obviňování, urážení, trestání vygradovalo natolik, že to, že jsme v relativním zdraví přežili a nepřišli oba o rozum, považuji za zázrak.

 

Abych se opět dostala plně do své síly a schopností, pět let jsem na sobě intenzivně pracovala, snažila se pochopit nepochopitelné, přijmout nepřijatelné. A to vše pro klid své duše. Přesto má duše klidu nedosáhla. Ve chvíli, kdy jsem byla opět ochotna otevřít se nové lásce, jsme se oba uviděli úplně jinýma očima, očima své duše, a byly jsme opět ztracení. V tu chvíli jsme oba přijali fakt, že teď už jsme se asi opravdu dočista zbláznili, naše duše však byla blažená. A právě v tuto chvíli vše začalo dávat smysl.

 

Dvojplamenný vztah je výzvou

k obrovské osobní transformaci a duchovní službě a

my ji přijali.

Fascinuje mě energetická rovina, spirituální a duchovní přesah ale i hmotná úroveň našeho bytí, to jakým způsobem se vše ovlivňuje, jak se náš svět manifestuje prostřednictvím druhých. Vnímám všechny roviny lidského bytí. Prošla jsem znovuzrozeními na všech úrovních, na úrovni těla, duše i mysli. A ráda vám pomůžu zrodit se v bytost plně ve své síle a s vědomím si svých obrovských schopností. 

Dne 2.2.20022 jsem přijala jméno Berkana.

Berkana je symbolem obnovy, čištění a léčení. Přináší do stávajících vztahů novou, svěží a uzdravující energii.

Je energií Atlantidy.