Nevidíte cestu ven ze svých starostí a těžkostí?

 

Ráda byste otevřela nové cesty ve vašem  vztahu, ale i v životě?

UVOLNĚTE TÍHU, TLAK A NAPĚTÍ

 

A OTEVŘTE SE NEKONEČNÉMU POLI MOŽNOSTÍ,

 

otevřte se zázrakům.  

Jmenuji se Lucie Berkana. Vedu ženy cestou lásky a vracím je zpět do jejich síly a schopností, aby mohly vést své milované do světla a lásky  a vytvářet láskyplné a podporující vztahy.

Jsem tvůrce.  Už léta si život tvořím podle svých představ, přesto byly chvíle, kdy jsem byla bezmocná a v koncích a neviděla žádnou cestu ven z mých starostí a těžkostí. Ať už šlo o starosti finanční, partnerské či starosti mámy, která má strach o své děti. 

Nejvíce bezmocná a zoufalá jsem byla v situacích, ve kterých nezáleželo jen na mě, v situacích s mými nejbližšími. Tolikrát jsem se cítila sama, bezmocná, nepochopená, odmítaná, zraněná. V těchto chvílích jsem se snažila povznést svou mysl od všeho zraňujícího, bolavého, nepochopitelného. Ve chvílích naprostého zoufalství jsem se otevřela andělům i samotnému vědomému vesmíru a pochopila jsem, že  život je hra, ve které chvíli hraju já, chvíli druzí, a chvíli vědomý vesmír. Nesmírně se mi ulevilo. Od té doby už jsem nikdy nebyla na nic sama.

Dávat prostor druhým, dávat prostor vědomému vesmíru, však není tak snadné, jak se řekne. Stále jsem měla potřebu svou myslí přebírat kontrolu, vymýšlet, řešit, než jsem se naučila vědomě pouštět situace, se kterými jsem si nevěděla rady, které byly pro mě neúnosné. Od té doby jsem byla svědkem mnoha nečekaných obratů, řešení a rozzuzlení, mnohdy přímo zázraků. 

 

Lidská mysl je mnoha ohledech geniální, ale nedokáže obsáhnout nekonečné pole možností vědomého vesmíru, tedy vyřešit to, co vás trápí tím nejlepším možným způsobem.  Prostřednictvím meditace, kterou jsem pro vás připravila, a která ke mně přišla vhledem, pustíte vše, co vás trápí či stahuje a otevřete se tomuto nekonečnému poli.  Našla jsem způsob, jak si udržíte vysokou vibraci, přestože máte hlavu plnou starostí a své trápení, v lásce a v přijetí toho co je, pustíte.

 

Prací na sobě, propojování se na všech svých úrovních, na úrovni těla, mysli, srdce, emocí, duše i vyššího já, prací s mými klientkami se zabývám léta a jako největší problém toho, proč se lidé neposouvají vidím to, že se zbytečně dlouho trápí, neumí se uvolnit a vše pustit a myslí si, že vše musí vyřešit sami. Nemusí.

Prostřednictvím meditace se naučíte:

JAK vše odevzdat, aniž byste zároveň odevzdávali i těžké, bolavé a neúnosné emoce, které by se vám obratem, jak bumerang, vrátily.

Jak se jednoduše spojit se svou spirituální podstatou

JAK oslovit svého anděla

Jak spolutvořit s vědomým vesmírem

Jak uvolnit svou energii a dát prostor vědomému vesmíru, i druhým

Meditace K otevření se zázrakům

vás posune, jak na úrovni vědomé tak i kreativní mysli,

propojí a spojí vás se spirituální úrovní

otevře vás zázrakům.

 • Jak velká bude vaše úleva, až dokážete uvolnit to napětí, ten tlak uvnitř sebe?
 • Co budete dělat s tím přívalem energie, až si přestanete ubírat síly neustálým řešením v tu chvíli neřešitelných situací a přestanete si svou energii blokovat tíživými emocemi?
 • Jak velká bude vaše radost, až se ve vašem životě začnou dít nepochopitelné náhody, obraty a vy se přesvědčíte o tom, že se vše řeší tím nejlepším možným způsobem?
 • Jak dobrý pocit ze sebe budete mít, až dokážete předat vše tam nahoru, s vědomím, že jste udělala to nejlepší co jste v danou chvíli mohla?
 • Ráda byste zakusila nadšení z toho, až se skutečně otevřete zázrakům a ony se stanou běžnou součástí vašich dní?
 • Těšíte se na to až pocítíte na vlastní kůži ono mocné spojenectví s Vědomým vesmírem, které vás naplní sílou uvnitř vás?

 

NIKDY NEJSTE NA NIC SAMA.

 

                           VSTUPTE DO NEOMEZENÉHO POLE MOŽNOSTÍ                          

 

Někdy jsou naše starosti, naše zklamání a vnitřní bolest z druhých tak velké, že unést vše je pro jednoho člověka nad lidské síly. A přestože lidské ego stále křičí JÁ TO ZVLÁDNU! JÁ SAMA! Mnohem moudřejší, statečnější a odvážnější je otevřít se své spirituální podstatě a přizvat ke spolutvorbě inteligenci Nejvyšší. 

Meditace K otevření se zázrakům,

ve které se snadno a lehce

spojíte se svou spirituální podstatou, s anděly, i se samotným Vědomým vesmírem,

díky které ulevíte přetížené mysli, emocím i srdci

jsem ocenila částkou 444,. Kč

444,- je přímé číslo andělů, spolupráce, je to číslo "lásky." 

?

 • Nevěřím, že mě andělé zbaví všech mých problémů a vyřeší je za mně.
  Andělé za vás nic nevyřeší, ale pomůžou vám snáze se odpoutat od vašich starostí. Uleví vaší přetížené mysli, která pak snáze najde řešení.
 • Nevěřím na anděly.
  V pořádku. Pokud nejsou andělé součástí vašeho života, můžete se v meditaci obracet přímo na Vědomý vesmír, inteligenci Nejvyšší, Zdroj, Boha...nazvěte to jak chcete
 • Nevěřím, že se samo začne něco dít, zatímco budu sedět a meditovat.
  Přemýšlet, řešit a jednat je důležité, ale ne donekonečna. Odevzdáním toho s čím nemůžete pohnout a důvěřovat, že s tím pohne Vědomý vesmír je moudré a pokorné řešení. Spouští to mnohé na energetické úrovni. Samo se skutečně nic neděje, vy jste ten, kdo spouští změny.
 • Předat své problémy někomu, byť by to měl být vědomý vesmír, je slabošství.
  S pokorou uznat omezenost lidské mysli, omezenost ve smyslu zkušeností a znalostí jedné jediné mysli, a předat to inteligenci Nejvyšší, tomu nekonečnu možností, která jedna lidská mysl nedokáže nikdy obsáhnout, není slabošství, ale naopak hodno obdivu.
 • Nedokážu jen tak sedět a nic nedělat, když se na mě všechno valí.
  Meditace, práce s myslí a vlastní spiritualitou je také aktivita, jen jiným způsobem, než jste zvyklá. Zkusíte tento nový způsob?

 

Naučte se umění nic nedělat a zároveň dělat to nejvíc co lze.

 

Vše pustit a otevřít svou mysl zázrakům.

 

 

BONUS  MEDITACE OBEJMUTÍ ANDĚLA

PŘIJMĚTE DAR OD ŽIVOTA - svého anděla. 

Pro snazší naladění se na svou spiritualitu.

samostatně neprodejné v MP3 kvalitě

Ta meditace je překrásná! Váš hlas mě uklidňuje, vaše slova uvolňují a ten zvuk! To je prostě balzám na nervy. Musím si jí stále pouštět. Každý den. Cítím, že s každým poslechem se otevírám víc a víc.
Lucie Čermáková

BONUS č. 2 MEDITACE TY NEJSI MYŠLENKA

Ke snazšímu odpoutání se od své mysli

Tuto meditaci obdrží všichni, kteří zakoupí do 30.9.22

samostatně neprodejné v MP3 kvalitě

 

Nastal čas vše pustit?

                                                              

 

                          Přestat držet kontrolu svou myslí a důvěřovat inteligenci Nejvyšší?                   

 

 

Nastal čas propojit se se svou spiritualitou?

 

 

ANO, PŘESNĚ TO CHCI !