Jsou hranice vašeho vnitřního světa, hranice vaší trpělivosti, dobroty a ochoty stále posouvány a ve vás to vyvolává vlny vzteku?

 

Strhává vás váš partner do svých vnitřních bojů?

Uhaste požáry uvnitř sebe, i uvnitř vašeho vztahu.

 

TRANSFORMUJTE  VZTEK.

 

            NASTOLTE  HARMONII  VŠECH  ŽIVLŮ           

 

UVNITŘ VÁS I KOLEM VÁS.

 

Jmenuji se Lucie Berkana. Vedu ženy cestou lásky. Vracím je zpět do své ženské síly a schopností, aby ony mohly vést své milované do světla a lásky.

Léta jsem procházela komplikovaným partnerským vztahem, kde vztek byl emocí, která nakonec zničila celý náš vztah. Byla tou emocí, kterou jsme jeden druhému předávali asi nejčastěji.  Dokázali jsme si vytvořit díky této emoci skutečné peklo na zemi.

Vztek byl mou nejčastější reakcí na to, když  mě můj partner nerespektoval, když se stále snažil posouvat mé hranice, využíval mé dobroty, ochoty, zuřila jsem, když jsem od něj necítila dostatek opory, podpory, když mě nechápal, obviňoval, kritizoval.

Bravurně mě strhával do svých vnitřních bojů a konfliktů, kdy svou vlastní bezmoc a pocity neschopnosti řešil tím, že nadával na všechno a na všechny. Vztek byl mou reakcí na vnitřní zranění, které jsme si léta působili. Cítila jsem však jak mě to nesmírně vyčerpává, oslabuje, ubíjí, jak se díky vzteku  stále točíme v začarovaném kruhu. 

 

Začala jsem transformovat vztek skrze svou vědomou, logickou část své mysli a poté i skrze svou  kreativní část své mysli. Lidská mysl je mocná! Stejně jako živly uvnitř nás. Propojením je do harmonie a rovnováhy jsem získával zpět svůj vnitřní klid, postupně jsem uklidňovala všechny požáry a ohniska v našem vztahu a dostávala je pod vědomou kontrolu. Čerpala jsem energii a dostávala jsem se plně do své síly a schopností. 

Celý život se zabývám osobním rozvojem, především pak díky mému poslednímu vztahu nabral můj osobní rozvoj raketovou rychlost. Díky svému osobnímu rozvoji, ale i určitému spirituálnímu přesahu, jsem vytvořila mentální techniky a postupy, díky kterým jsem se dokázala lépe spojit sama se sebou, čerpat energii a postavit se plně do své skutečné síly a schopností. 

Meditace, kterou jsem vytvořila pro zkrocení přemíry ohně uvnitř vás a vašeho vztahu vám přinese:

 • PŘEDEJDETE VÝBUCHŮM,
  které se dostavují, když pravidelně nezpracováváte a nečistíte emoce uvnitř vás.
 • RADOST ZE SEBE SAMÉ,
  že dokážete během pár minut změnit svou náladu a rozpoložení
 • ZLEPŠENÍ VAŠEHO VZTAHU,
  které nastane automaticky, když vy si zpracujete své vlastní emoce.
 • EFEKTIVNÍ PRÁCI SE SVOU MYSLÍ,
  která je potřeba pro váš posun do větší lásky a radosti
 • VĚNUJETE SI PÉČI,
  díky které získáte energii, sílu a radost ze života.

Představte si tu obrovskou úlevu, když v sobě přestanete dusit vztek a se přestanete vyčerpávat nekontrolovatelnými výbuchy vzteku, které přicházejí v nejnevhodnější chvíli a ničí vše, co můžou.

 

Představte si tu úlevu, která se dostaví, když uhasíte ohniska ve vašem vztahu, které vás pálí a které čekají, až do nich jeden nebo druhý šlápne aby ten druhý vyletěl jako načasovaná bomba. 

 

Představte si tu obrovskou úlevu, která se dostaví, když vypnete svou hlavu plnou starostí, povinností, závazků a ponoříte se do svého vnitřního klidu a smyjete ze sebe všechno, co vás trápí, tíží, bolí, rozčiluje. 

 

 

JE ČAS SE NADECHNOUT.

 

PUSTIT VŠE.

 

UVOLNIT NAPĚTÍ UVNITŘ SEBE.

 

SPOČINOUT V MILUJÍCÍ NÁRUČI BOŽÍ MILLOSTI.

 

Tuto meditaci jsem ocenila cenou

CENA 390,- Kč

Pevně věřím, že vám přinese

úlevu a klid v mysli i duši, které jsou nedocenitelné. 

 

Meditace Zktocení přemíry živlu ohně ve vašem vztahu,

 

ZHARMONIZUJE  ŽIVLY UVNITŘ VÁS,

 

   VYTVOŘIT SI PODPORUJÍCÍ PROSTŘEDÍ UVNITŘ SVÉHO SVĚTA 

 

A VYTVÁŘET  TAK  PODPORUJÍCÍ  PROSTŘEDÍ  KOLEM  VÁS.         

 

Když jdu do vany, dávám si sluchátka a pustím si vaší meditaci. Jsem pak hrozně v klidu. Uvolněná. Váš hlas, prožitek, úplně cítím, jak mě vtahuje ho mého vnitřního světa, sama k sobě a vede mě k tomu, abych se cítila dobře.
Lucie Čermáková

                         

         DOVOLTE  NECHAT  SE  PODPOŘIT  SILOU  KOLEM VÁS       

 

I UVNITŘ VÁS. JE TU PRO VÁS.