Nepochybujete o síle myšlenky a slova, ale říkáte si, jak si udržet pozitivní mysl i ve chvílích, kdy jste vyčerpaná, pod dlouhodobým stresem a tlakem a vaše mysl plodí jen samé katastrofické scénáře?

 

ZAČNĚTE SVOU MYSL SMĚŘOVAT TÍM SPRÁVNÝM SMĚREM.

 

Jedním ze způsobů, jak si přeprogramovat svou mysl jsou afirmace.

 

VAŠE  MYŠLENKY  A  SLOVA  V  SOBĚ  NESOU  ENERGII.

 

Začněte vysílat tu správnou energii do kvantového pole, jehož jste součástí a staňte se součástí hojnosti, radosti a lásky.

 

Jmenuji se Lucie Berkana S. a mám za sebou proces znovuzrození do své síly a schopností, který se odehrál prostřednictvím mého dvojplamenného vztahu. Podporuji ženy na jejich cestě lásky k sobě samé i k druhým.

 

Afirmace mi doslova změnily život. Stály na počátu mého znovuzrození. Staly se důležitou součástí mého života ve chvíli, kdy jsem neměla sílu na nic jiného, než přežít a byla jsem šťastná, že můžu svou mysl zaměstnat něčím jiným než zoufalými myšlenkami plnými bez-moci a bez-naděje. Mé sebemrskačství dosáhlo mistrovské úrovně.

Měla jsem za sebou náročné období, díky kterému jsem ztratila nejen radost ze života, ale i svou víru v dobro, v lásku, především pak lásku k sobě samé. Urážející a obviňující smsky od bývalého partnera mi mé smýšlení o sobě jen potvrzovalo. Spoustu sil mě stálo jen ustát to, co se kolem mě dělo a udržet si své psychické zdraví.

V době, kdy jsem odkrývala jeden nepodporující myšlenkový vzorec za sebou, byly mou záchranou afirmace. Hlavu jsem si jimi doslova "přeprogramovávala." S radostí jsem "vypínala" svůj mozek, který jel na plné otáčky své sebedestruktivní programy, a opakovala si jednoduché afirmace a nasávala do sebe pozitivním záměr Vědomého vesmíru, se kterým nás stvořil.

Že se mé myšlenky a slova začaly díky afirmacím ubírat tím správným směrem mi začala potvrzovat má duše, se kterou ona slova rezignovala na nejhlubší úrovni a spojovala se tak se svou bytostnou podstatou.

 

Mnohdy je nadlidské úsilí směřovat naší mysl tím správným směrem, především když se náš život neubírá tím správným směrem. Nikdy jsem nepochybovala o genialitě lidské mysli, která nás dovede k tomu, co si přejeme. Afirmace se pro mne staly  výborným způsobem, jak říct své mysli, co si přeji.

 

Lidská mysl jede po většinu dne na své stereotypy. Ukázat jí ten správný směr můžete prostřednitvím afirmací. Jsou to pozitivní slova, která mají svá specifika.

Vždycky mě fascinovaly geniální schopnosti lidské mysli. Lidský mozek je nejvýkonnější počítač světa, jde jen o to si ho správně nastavit. Je velkým štěstím, když nám ho správně nastaví už v dětství naši rodiče, ale faktem je, že právě z dětství si přinášíme do života nejvíce sebedestruktivních programů. Pokud máme štěstí, že jsme správně "nastaveni" neznamená to ještě, že máme vyhráno, protože život rozhodně není procházka růžovou zahradou. Naše životní zklamání, vnitřní zranění nastavují naší mysl na další programy a my se pak díky tomu točíme v začarovaném kruhu svých smutných zkušeností.

Neuroplasticita je schopenost lidské mysli měnit svou strukturu, svá neuronová spojení neboli naše stereotypy v myšlení. Jen díky tomu může přijít změna v našich životech. Slova jsou v tom našimi velkými pomocníky.

JE  VĚDECKY  PODLOŽENO, ŽE SLOVA  DOKÁŽÍ  ZMĚNIT  I NAŠÍ

D.N.A

Nalaďte svou frekvenci na optimistickou, radostnou a láskyplnou.

Zapojte do akce zákon přitažlivosti

5 MINUT DENNĚ

Vytvořte si zdravý návyk a příjemný rituál a budete příjemně překvapena

CO VÁM TO PŘINESE?

  • UVOLNÍTE SVŮJ ZDROJ ENERGIE A RADOSTI
    a to kdykoliv a tím nejjednodušším způsobem.
  • NAPROGRAMUJETE SVŮJ MOZEK POZITIVNÍM ZÁMĚREM
  • ZAČNETE SI VĚDOMĚ TVOŘIT SVŮJ ŽIVOT
  • NAPOJÍTE SE NA SVOU DUŠI
    Vaše duše je v souladu se samotným životem.

SLOVA JSOU JAKO BYTOSTI, SOTVA VYLETÍ Z PUSY,

 

HNED NĚCO ZPŮSOBÍ.

Kolik stojí slova, která otevírají lidské srdce a mysl zázrakům?

Tolik jako vaše 1 káva s koblihou navrch.

8 AFIRMACÍ v pdf. i v PM3 kvalitě za 99,- Kč

Napojte se na svůj vnitřní zdroj energie i bez kofeinu. Jeho účinky nemizí po půl hodině. Čím více používáte pozitivní slova, tím více vaše energie roste. Tím více spouštíte změn na energetické úrovni.

VYUŽIJTE  SÍLU  SLOVA  A  MOC MYŠLENKY.

Zdá se vám to MOC jednoduché? 🙂

TY  NEJJEDNODUŠŠÍ  VĚCI  JSOU  TY  NEJGENIÁLNĚJŠÍ

Přesvědčte se o tom.

Pokud zjistíte, že tyto afirmace nejsou pro vás to pravé

vrátím vám peníze zpět.

BONUS

Ke každým 8 Vámi vybraným afirmacím Vám pošlu zcela ZDARMA dalších Vámi vybrané afirmace.

Za cenu 99,- Kč tedy obdržíte 2x Vámi vybrané afirmace v pdf. + v MP3 kvalitě. ( Afirmace Vám přijdou do emailu. Po obdržení Vámi objednaných afirmací mi napište jako odpověď ty, které si přejete poslat jako bonus zdarma.)

 

Z čeho můžete vybírat?

AFIRMACE LÁSKY

8 afirmací foto+MP3

99,- Kč

AFIRMACE HOJNOSTI

8 afirmací foto+MP3

99,- Kč

ŽENSKÉ, POSILUJÍCÍ AFIRMACE

8 afirmací foto+MP3

99,- Kč

AFIRMACE RADOSTI A POHODY

8 afirmací foto+MP3

99,- Kč

Nastartujte svůj den nebo ho ukončete

V SOULADU  S NEJVYŠSÍM ZÁMĚREM,

který s námi život má.

Chcete poradit?

Jsem tu pro Vás

lucie@luciesnopkova.cz