4 fáze partnerského čištění, které vás vedou k božskému splynutí.

Spolu, silnější, ve větší důvěře, zase o krok k božskému splynutí. Jak vědomě uchopit partnerské konflikty a posunout se tak na vaší cestě lásky mílovými kroky? Jak je ustát tak, abyste z nich vyšli co nejméně vyčerpaní a nezanevřeli při nich na lásku, k partnerovi, k sobě samým, k samotnému životu, tak jako kdysi my?

Málokterý pár to přežije. Partnerské čištění. Tento božský proces sjednocení, ze kterého mnohdy dostáváme infarkt.

Čištění, partnerské, své i rodové. Vzájemné odžívání si karmy, tedy důsledků našich činů v tomto životě, v předchozích životech, činů našich rodičů a prarodičů, rodová prokletí. Nic co by se nedalo změnit.

Je důležité nepadnout do pasti, kdy si myslíme, že vše co zažijeme a cítíme, je mimo naši schopnost to změnit, protože jde o naši „karmu.“ Vždy máme na výběr.

Inelia Benz, duchovní učitelka.

A tak přicházíme my, my všichni, abychom to změnily. Ne náhodou jste přišli do této transformační doby, ne náhodou jste se potkaly. Vše bylo předem domluveno. Vše bylo naplánováno. A přesto máte vždy svobodnou volbu rozhodnout se, jak dál. Jen vám byla dána možnost přepsat dějiny, dějiny jedné rodiny, dějiny vašeho vztahu. ale i dějiny téhle krásné Země, která je ze-mě.

Vy nežijete na Zemi, vy JSTE země. Ne náhodou se právě čistí celá Země. Otřásá se, zuří požáry, snaží se smýt vydatnými dešti ten bordel a toxiny, pocházející z lidské mysli. Ale také se vám snaží ze všech sil pomoci. Podpořit vás ve chvílích vyčerpání, oddělení se, od sebe, od druhého, od samotného Zdroje, kterým je láska, dát vám zpět potřebu stability, opory a podpory.

Pojďme však zpět k partnerskému čištění. Čím více toho vyčistíme doma, ve svém vztahu, tím více si oddychne i naše Země.

Nic nebolí více než trápení, zklamání a nedorozumění v lásce.

A přitom mnohdy stačí jen lépe porozumět a vydat se skutečnou

cestou lásky.

Někteří partneři mají více témat k čištění, někteří méně. Někteří jdou do těchto procesů, jejichž cílem, ať už to vypadá jakkoliv, je božské sjednocení mužského a ženského principu, vědomě, někteří tímto náročným procesem zděšeně a nevědomě prolétnou jak namydlený blesk.

A zbytek života, nebo jeho část, nadávají na opačné pohlaví, urážejí se a urážejí druhé, litují se a lítostivě se poklepávají po ramenou a zas a znovu se zklamávají, trpí a trápí se. Opakují své životní lekce a opakují. A padají na dno svých sil. A utvrzují se a upevňují v sobě nepodporující myšlenkové vzorce. A dostávají se tak do začarovaného kruhu.

Ani já jsem dlouho nechápala, co se děje a která bije. Utíkala jsem z našeho šíleného vztahu, vztekala se, abych se vzápětí litovala, obviňovala svého partnera, aby vzápětí on obviňoval zase mě. Makala jsem na sobě, uzavírala cesty, aby se vzápětí otevíraly nové a já na ně s odvahou vykročila a snažila se pochopit, o co tady skutečně jde.

Zas a znova jsem se ptala PROČ? Proč tím procházíme stále dokola, přestože už jsme se tolik posunuli? Prošli jsme rájem, vytvořili si soukromé peklo, rozešli se a zase sešli, abychom opět balancovali na okraji zhroucení našeho společného světa, abychom opět ochutnali dotek božského splynutí, které nám dává dostatečnou motivaci k tomu pokračovat dál, společně, na této cestě lásky, abychom tento božský dotek lásky zase ztrácely.

Vše co potřebuješ je láska…

Postupně jsem přicházela na odpovědi všech mých otázek, posunovala náš znovu vytvořený vztah do vyššího levlu a posouvala hranice (ne)možného. A přesto se vynořovalo nekonečně mnoho dalších témat, když se zdálo, že je máme zpracované, potopili jsme se do ještě větší hloubky, do ještě větší intenzity.

Na své největší PROČ jsem však dostala odpověď nedávno. Proč to u nás trvá tak nesnesitelně dlouho. Trvalo to tak dlouho, dokud jsem plně nepochopila všechny fáze, nepochopila snad všechny lidské emoce, nepřebrodila se tunou destruktivních myšlenkových vzorců, nezažila tolik zklamání, nedorozumění a trápení, abych v sobě kultivovala schopnost soucitu s každou vnitřní bolestí, a nakonec si uvědomila, jak dokonalý a božský proces čištění to je. A jak geniálně jste k němu „vybavena.“

Jak tedy probíhá proces čištění, kterým procházíme, a vím, že jím prochází i mnozí z vás. Ať je vám toto porozumění úlevou, kvantovým skokem směrem k božskému splynutí.

4 fází partnerského čištění.

  1. fáze : Objevení vašeho partnerského téma, které je potřeba zpracovat. To je náročná fáze, protože vám s ní pomáhají vaše emoce. Málokterý pár tuto fázi přežije, protože je nesmírně vyčerpávající. Když ji však správně pochopíte, snadněji projdete do vyššího levelu. 🙂
  2. fáze : Vytažení téma z nevědomí na vědomou úroveň. V této fázi je potřeba zapojit především mozek, zpracovávat, zpracovávat a zpracovávat. A pochopit, jakým způsobem mozek funguje, abyste se nezacyklili v začarovaném kruhu.
  3. fáze : Čištění a uvolnění prostoru. Zcela zásadní fáze pro to, aby se mohly otevřít nové cesty. Vnímání určitého přesahu vaší bytosti a uvědomění si toho, co se děje v energetické rovině vám pomůže odpoutat se od všeho, co už máte zpracováno.
  4. fáze : Přitažlivost srdce Člověk by řekl, že všechno „utáhne“ srdcem. Síla srdce je vaše nejsilnější síla, ale pouze v případě pokud ho máte naplno otevřené. To byste ho však nesměla uzavírat s každým nedorozuměním, zklamání a trápením, což se děje, aniž bychom si to uvědomili.

Abyste co nejrychleji prošla těmito fázemi je potřeba spoustu sil a uvědomění si svých schopností.

Lucie Berkana
Lucie Berkana je spirituální průvodkyně světem lásky a s vášní vede ženy k hlubšímu nalezení sama sebe, pochopení svých životních zkušeností a k rozsvícení svého vnitřního světla. Podporuje ženy ke vstupu do své vlastní síly, >>se kterou jsou schopny transformovat své vztahy, duchovně je probudit a naplnit jejich potenciál.  Žije ve dvojplamenném vztahu.
Komentáře