Karmický vztah nebo jen karmická fáze ve vztahu? Jak rozpoznat a co s tím. 

Putuješ cestou lásky už nějaký ten pátek a tvůj poslední vztah přináší více otázek než odpovědí? Scházíte se a zase rozcházíte. Tolik vás to k sobě táhne, ale pak vás to zase stáhne… Dochází ti energie, síla, víra v sebe i v lásku? Tisíckrát už jsi to vzdala, a přesto se ti pokaždé energie a síla vrátí. Kde se bere? To když následuješ to tiché šeptání uvnitř sebe.

Je to hlas tvá duše a je stále silnější. Volání tvé duše, která říká: Pojď, neboj se…

Zvu tě k tomu udělat pár kroků do neznáma, přestat se bát lásky, citových zranění, emocionálních výbuchů a nahlédnout na své těžké a tíživé zkušenosti s nadhledem a především s humorem, který tě vždy vytáhne zpět do vyšších energií.

Možná prožíváš dvojplamenný vztah, a nevíš o tom, tak jako jsem o tom já nevěděla dlouhá léta.

Tento vztah v tobě bude vyvolávat spoustu pochybností. V jednu chvíli máš pocit, že jsi nalezla svou životní lásku, abys vzápětí pohřbila veškeré své pocity a city, které on dokáže ve vteřině zranit takovým způsobem, že přestáváš dýchat. Tolik to bolí! Ztrácíš poslední zbytky naděje a víry v lásku.

Ve chvílích pochybností, kdy se zdá, že každý krok vpřed vyvolává deset kroků zpět, jsem se naučila, že největší překážkou na cestě k lásce je strach. Strach z následování srdce a duše, navzdory bolestným zkušenostem. Zvu tě k tomu jít dál i navzdory strachu. Jedině tak poznáš, zda je tohle ta pravá cesta pro tebe.

Naslouchat své duši je to, k čemu tě zvu. Na téhle cestě nehraje hlavní roli tvá hlava, ale tvé srdce, tvá duše. Je to cesta pro odvážné! A odvaha byla vždycky oceněna. Kým? Vědomým vesmírem, Životem. Věříš, že Život je podorujícím místem k životu, přestože tě mnohdy vede do temných zákoutí lidské duše a mysli, ze kterých mrazí?

Tvá nejhlubší, nastavení ohledně samotného Života, bytí, zcela zásadně ovlivňují to, zda se odvážně vydáš na cestu za skutečnou láskou. Ne vždy je to cesta lehká, přímá a vydlážděná zlatem, ale o to větší odměna tě na jejím konci čeká.

Každý krok, který uděláš na své cestě lásky, je cenný! Žádný krok není marný! A každý krok je tím správným na tvé osobní a jedinečné cestě. S každým krokem, který uděláš, se objeví další a další.

Nemusíš znát dopředu celou cestu, aby ses na ní mohla vydat.

Pomohu ti udělat první krůčky na cestě do neznáma, pomohu ti rozlišit, zda jdeš cestou skutečné, naplňující lásky či jen naplňuješ karmický vztah.

Po karmickém vztahu přichází tvůj partner duše, pokud se ukáže, že tvá cesta jen čistila tvou karmu, karmu celé tvé rodové linie. Jsi obrovským darem celému ženství! A nikdy nejsi na nic sama. Celý Vědomý vesmír ti drží palce!

 • Začni více důvěřovat své duši, která tě vede a Vědomému vesmíru.

Nauč se rozpoznávat signály a znamení ve svém životě, které tě vedou k pochopení vašeho vztahu. Buď otevřena intuici a vnímání synchronicit. 

Ne, nečekej, že narazíš na billboard s nápisem 🙂

„Tady je tvůj dvojplamen,“ ale buď otevřena nápovědám. 

 • Přijmi strach jako součást cesty a nauč se s ním pracovat, ne proti němu. Strach je často ukazatelem míst, která potřebují léčení a pozornost. Neboj se jít do těch míst.

Přijmi strach jako VIP hosta na tvé párty 🙂

Pozvi ho dál, ale nedovol mu ovládnout playlist. 

 • Sebeláska jako klíč k bránám, ke kterým tě vede tvá duše.

Aby se tvůj vztah mohl posunout, dostat do vyššího levelu a ty jsi mohla zažívat větší naplnění, větší blízkost, větší souznění, musí zemřít to, co ti v tom brání, tedy to staré uvnitř tebe. Jsou to tvá nepodporující nastavení, nefunkční stereotypy a strategie, strachy, staré zážitky a zkušenosti, které ti brání otevřít se novému, prožívat život naplno, odevzdat se Životu, lásce. Nech to jít.

Začni si vytvářet nové, podporující nastavení, přesvědčení, návyky. Takové, které jsou v souladu se skutečnou láskou, takové, které tě skutečně podporují a vedou ke kouzelným zážitkům a magickým prožitkům. Ano, jsou tu i pro tebe!

Odemčení každé další, tvé vnitřní, brány, bude vždy doprovázeno strachem a obavami z pouštěním starého a objevováním nového. Být plně propojena sama se sebou, se všemi svými úrovněmi ti dodává odvahu a sebejistotu na této objevné cestě.

Zvýšení sebelásky nejen posiluje tvou vlastní duchovní sílu, ale i sílu vašeho dvojplamenného spojení.

Sebeláska je jako WiFi signál – čím silnější, tím lepší připojení. 🙂

A když se sebeláska zvýší, tvůj dvojplamen to zaznamená.

Protože, jak všichni víme, sebeláska přitahuje více lásky – je to fyzika…

nebo byla to chemie? Každopádně, věda! 🙂

Karmický vztah se po zvýšení sebelásky může rozpadnout, protože jeho hlavní lekcí je právě naučit se sebelásce. Naproti tomu, v dvojplamenném vztahu, zvýšení sebelásky přináší fázi sjednocení, kde se učíme růst a harmonizovat duchovní aspekty naší existence. 

 • Společný růst je znakem dvojplamenného vztahu.

Dvojplamenné spojení je zrcadlem pro růst a harmonizaci. Pokud jdete ve vztahu spolu, i když se to nelíbí, je to známka dvojplamenného vztahu. Karmický vztah často postrádá tuto ochotu k posunu, protože za ním nestojí stejně silná energie lásky. 

Právě tato silná energie skutečně čisté, božské lásky, dodává dvojplamenům energii a sílu ustát mnohé. A proto si

 • Zachovej klid, a především humor a nadhled.

Humor nám byl dán, 🙂

abychom se snáze udrželi ve vyšších energiích.

Můj život s dvojplamenem, tak by klidně mohl znít název nové reality show, mrkněte na sociální sítě.

Život s dvojplamenem, to je zhmotněná tragikomedie života. Záleží jen na tobě, zda se rozhodneš víc smát nebo brečet. Nevyhneš se však ani jednomu. Především v počátcích vašeho duchovního probuzení.

 • Vytvářej si pravidelné, podporující rituály, která tě přivedou zpět sama k sobě, ve chvílích, kdy se ztrácíš ve zmatku, smutku, ve vzteku….jednoduše, v tomto náročném vztahu.
  • pečující a sebeláskové rituály, ukonejší nejen tvou mysl ale i tvé tělo
  • praktikuj vděčnost, čímž zvýšíš vibrace svého srdce
  • pobývej v přírodě a propojuj se se živly, k posílení tvé živelné i spirituální podstaty
  • afirmuj a směřuj tak svou mysl
  • vytvářej si malé, osobní, podporující rituály, ke kterým tě vede tvá duše
 • Podpora a komunita – Hledej lidi, kteří rozumějí tvé „duševní šílenosti.“ Jsou to ti, kdo ti pomohou nalézt směr, když se cítíš ztracena v temném lese svých myšlenek a pomohou v tobě ukotvit to podporující.

A tak, milí duševní dobrodruzi, pamatujte: na cestě k lásce není nic, co by se nemohlo překonat s dobrou dávkou humoru a špetkou sebelásky. Takže zapněte své sebeláskové WiFi 🙂 a jděte po stopách té nejúžasnější dobrodružné výpravy – objevování pravé lásky. 

Vyčerpává tě tvá cesta za láskou? Načerpej energii skrze mocné propojení  ZE_MĚ, prostřednictvím všech živlů a zatanči si s vesmírnou a zemskou energií díky aktivaci vnitřní síly a schopností.

Lucie Berkana
Lucie Berkana je spirituální průvodkyně světem lásky a s vášní vede ženy k hlubšímu nalezení sama sebe, pochopení svých životních zkušeností a k rozsvícení svého vnitřního světla. Podporuje ženy ke vstupu do své vlastní síly, >>se kterou jsou schopny transformovat své vztahy, duchovně je probudit a naplnit jejich potenciál.  Žije ve dvojplamenném vztahu.
Komentáře