Je to jen letní románek nebo něco víc?

Vášeň, posedlost, závislost. Ženy povolávají ke spolutvorbě své partnery 💞 duše.

Dvojplameny 🔥 se sjednocují. 🔥 Emoce tryskají, jiskry létají a občas tě popálí. Tvá životní cesta, tak známá a jistá, se stává spáleništěm a z tebe vyprahlá poušť. Cítíš, jak málo lásky jsi doteď žila. Teď se teprve cítíš naživu! Otevírá se ti nový ✨obzor lásky, prožívání, intenzity. Jenže se bojíš…..

 Táhne tě to vpřed. Uděláš krok a vzápětí dva zpátky. To je šílenství! Nemáš žádnou jistotu. Ničeho.

Rozum si bere dovolenou. Začínáš chápat, že tohle už hlavou neutáhneš. A přesto se snažíš pochopit nepochopitelné. Uchopit neuchopitelné. Otevíráš se všemu. Otevíráš své srdce, ale bojíš se. Co když ho sežehnou plameny vášně?

Dáš přednost rozumu nebo svému srdci?

To je otázka za milion! Tvé srdce zběsile tluče, je to strach nebo tak na sebe, tvé srdce, snaží upoutat pozornost, aby jsi ho vzala také na vědomí? Srdce nekřičí tak jako tvůj rozum, který právě „řve,“ jak zběsilý. Je to ale skutečně rozum napojený na pole nekonečných možností Vědomého vesmíru nebo jen vystrašená, omezená kapacita lidské mysli?

Jít za hlasem svého srdce je jen pro odvážné! Musíš se totiž otevřít i možnosti, že tvé srdce může být i zraněné. Ustojíš to?

I odpověď NEVÍM, je správná. Co my vůbec víme? Lidská omezená mysl nás připravuje na alternativy, které vůbec nemusí nastat, místo aby se raději otevírala své genialitě a nekonečnému potenciálu.

Tvá bujná fantazie, podvědomé strachy, tíživé zkušenosti tě dokáží úplně paralyzovat. Není to škoda?

Víš, že když se poddáš svým katastrofickým scénářům, tak je vlastně začínáš tvořit? Dávej jim vědomé STOP. Co začít raději tvořit optimistické scénáře?

Cítíš, že je mezi vámi ještě něco víc. Je to vůbec možné?

Ano.

CÍTÍM je tvá správná GPS-ka.

Ale co když jsi odpojená sama od sebe? Ztracená v jeho očích i sama v sobě?

Možná, že on přišel do tvého života, aby jsi získala větší spojení, sama se sebou, s ním, s Vědomým vesmírem. Jsi připravena?

Každý den děláš krok za hranici možného a říkáš si : Je tohle vůbec možné?

Každý den se více a více spojuješ sama se sebou. Někdy jsi v euforii a někdy to bolí. Ale každý den se otevíráš nové cestě. Bude to cesta do ráje nebo do pekla?

Víš, že s ním je možné obojí. Jen na tobě záleží, jakým směrem se vydáš.

Pokud prožíváš silné emoce, dají se očekávat v celé své barevné škále. Žijeme v dualitě. Tak už to tady na Zemi chodí. Jak v tom ale budeš chodit ty, záleží především na tobě.

Co když jsi ty ta, která může zcela zásadně přispět k tomu, abys vytvořila kousek ráje na Zemi?

Strach je přirozenou emocí, když čelíme síle tak obrovské, jako je láska v její nejintenzivnější podobě.

Potkat svůj dvojplamen znamená potkat svou duši,

a to je síla!

Je to něco, co jsi dosud nezažila! Fascinace jeden druhým, vášeň, posedlost, závislost. Emoce, ze kterých mrazí, protože díky nim jsi jednou nohou v ráji a druhou v pekle.

Když se na něj díváš, jako bys viděla kus sebe. O to víc se tě ale vše dotýká, o to víc tě vše rozčiluje, o to víc tě vše děsí. To tě právě Vědomý vesmír zkouší v sebelásce. Jak jsi na tom s láskou k sobě? 

Tenhle vztah z tebe vytáhne všechny tvé stíny, vytáhne na povrch vše, co v sobě nemáš zpracované, protože v jeho očích si pohlédneš až do morku svých kostí. Všechno, co jsi dosud nechtěla vidět, vše, co jsi dosud držela silou své vůle, dělala jsi, že to neexistuje, vše uvidíš. Tak jako on. Děsí tě to? On na tom není lépe.

Dvojplameny, karmická dvojčata, jsou jedna duše, která se kdysi rozdělila na dvě části. Možná už jste se potkali, možná je to vaše poprvé. Pokaždé je to silné a pokaždé směřujete k jedinému. K božskému splynutí. Sjednocení obou vašich polarit. A že to není úkol jednoduchý.

Máte velké poslání. Úkol.

Sjednotit dualitu. Dosáhnout božské jednoty.

Pozdvihnout vibrace své i celé planety.

Když jste spolu, cítíš tu božskou jednotu. Všechno je najednou jedno. Všechno ti je jedno. 😃 Jediné na čem záleží, je to, abyste byli spolu. Být spolu je tak božské!

Všechny ty nádherné emoce, které vás katapultují až k hvězdným výšinám, se však okamžikem dokáží změnit na emoce tak temné, kruté a těžké, až jsi šokována. Je to možné? Tenhle vztah tě zas a znovu utvrzuje, že možné je vše. Jakou verzi možného budeš následovat nebo budeš stále říkat: To je nemožné?!

Nejraději bys byla pořád s ním, vaše já se stávají společným my, a přesto v ráji občas zahřmí. Duše miluje jednotu, ale ego je sólista. Máme obojí a na každém z nás je, co budeme následovat. Co budeš následovat ty?

Zas a znovu jsi stáhnuta, mnohdy přímo sražena, zpět na Zem z vašich božských výšin. Nebe není jen pro vyvolené ale pro připravené. Jsi připravena? Máš zvládnutý pozemský život?

Země je zemí zaslíbenou, je destinací, kterou hledáme pro své nebe na Zemi. Miluješ ji tak jako ona miluje tebe? Jedině v energiích lásky se dá vytvořit nebe na Zemi. A ty už jsi na tu cestu vstoupila. Udržíš se na ní? Zpracuješ si na své cestě lásky své šrámy na duši, citová zranění, zažité myšlenkové vzorce a přesvědčení, z nichž ti mnohé komplikují život nebo to vzdáš?

Máš to všechno zpracované? Ptá se tě Vědomý vesmír prostřednictvím chování a reakcí druhého.

Proč mi to děláš? Křičíš na něj.

To snad nemyslíš vážně?! Obviňuje tě ten, se kterým myslíš život vážněji než kdy jindy.

Jak to s tebou ale myslí on?

Zvládnete to tentokrát nebo ještě nejste připraveni?

Životní příběh je rozepsán a jde napříč časem a prostorem

Vybavuješ si jeho pohled, jako bys ho znala věky. Cítíš to elektrické napětí mezi vámi, které tě nabíjí životní silou, ale také díky kterému dostáváš ránu přímo do svého srdce, když se ta živelná síla dotkne něčeho bolavého, citlivého, nezpracovaného.

Doteď jsi byla v pohodě, free. Proč je teď z tebe rozsypaný uzlíček nervů?

Právě teď bych mu měla ukázat nezávislost, sílu, vnitřní svobodu, říkáš si zoufale. Místo toho jsi závislá na tom, zda zavolá, přijde. Váš vztah tě děsí, znervózňuje.

Můžu to vůbec nazývat vztahem?

A není to jedno?

S ním cítíš JEDNOTU ve všech smyslech. Cítit jednotu a bezpodmínečnou lásku je božské, využívat těchto kvalit je jako využívat Boha uvnitř nás. Máš pocit, že je božství uvnitř tebe využíváno?

Síla vaší duše vás přitáhne zase zpět.

Ať se děje, co se děje!

Máš sílu to ustát?

Jedině on dokáže rozpoutat všechny živly uvnitř tebe. Umíš tu sílu ovládat?

Tenhle vztah tě pořád bude uvrhovat do nejistoty, rozdmýchávat v tobě všechny strachy, pochybnosti, budeš končit a zase začínat. Budeš hledat nové cesty fungování, odpouštění, pouštění. Budeš nucena nacházet nové způsoby komunikace. Bez něj už vše bude postrádat smysl. Ten smysl cítíš ve vaší lásce. A přestože padáš na dno svých sil, víš, že zvednout se ti za to stojí. Jen nevíš, jak dlouho tohle vydržíš. Jsi jen člověk. Žena. 

Žena ve službách lásky je ženou, která má ohromnou moc.    

Každý den jsi vyzývána dosáhnout svého osobního mistrovství a každý den padáš na dno svých sil. To proto, že trénuješ svou vnitřní sílu. Vnitřní síla, síly mentální, duševní a spirituální v tobě dřímají, čekají, až je objevíš a začneš si díky nim tvořit své nebe na Zemi. 

Ty jsi ta, která musí vést svého muže cestou lásky.

Ty jsi ta, kdo musí začít tvořit vaše nebe na Zemi.  

To ty musíš odvážně otevřít své srdce a začít ho tak otevírat i jemu, muži nevědomému a přesto vyvolenému. Vyvolenému tvé duše.

MY  SI  NEVYBÍRÁME,  KOHO  BUDEME  MILOVAT,  VYBÍRÁ  SI  NAŠE  DUŠE.

Když jsme se poprvé uviděli, svět se s námi zatočil. Když se naše pohledy střetly, přestal pro nás okolní svět existovat. Uprostřed hudby jsme nechali stát na parketu mého tanečníka a jak omámení, okouzlení jeden druhým šli k sobě. A svět se zatočil.

Vstoupili jsme společně do magického portálu. Portál byl skutečně otevřen, bylo to 8.8.2008. V té době jsem však neměla o nějakých portálech ani ponětí. Naše spirituální podstata hluboce spala a my byly těžce nevědomí. A těžce zamilovaní. Skutečně těžce. A ta tíha nás časem stáhla až do pekel.

Prošli jsme spolu rájem, dlouhou karmickou fází v té nejhustší podobě, která vyústila v rozchod.  

Před volbou, zda dám přednost svému rozumu či svému srdci jsem stála dvakrát. Ani jednou už jsem nebyla naivní.

Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš?

Můžeš vstoupit, když máš odvahu, a především jiné nastavení.

Pamatuji se na tu dobu, kdy jsem byla přesvědčená, že jde jen o letní románek. Podruhé jsem byla přesvědčená, že jsem zešílela.

Kdo by taky hledal na diskotéce vztah, že?

Kdo by hledal světlo v lidské duši, která vám ukázala temnotu tak děsivou, že jste musela zaktivovat všechny části svého já, abyste jí ustála.

Do tohoto může jít jen šílenec….anebo duše, která právě poznaly svou druhou půlku, aniž by byly schopní to nějak rozumně komunikovat.

Když jsem ho potkala, ….

pokračování osobního příběhu plného vášně, nenávisti a lásky přesahující čas a prostor + 3 tipy, jak poznat, zda jde o tvůj dvojplamen

Lucie Berkana
Lucie Berkana je spirituální průvodkyně světem lásky a s vášní vede ženy k hlubšímu nalezení sama sebe, pochopení svých životních zkušeností a k rozsvícení svého vnitřního světla. Podporuje ženy ke vstupu do své vlastní síly, >>se kterou jsou schopny transformovat své vztahy, duchovně je probudit a naplnit jejich potenciál.  Žije ve dvojplamenném vztahu.
Komentáře