Jediná jistota v tomto nejistém světě. Znáte ji?

Objevte úžasný svět uvnitř vás. Průvodce vaším fascinujícím světem. Článek + podcast.

Už jste si všimla, jak nádherná, pestrá a fascinující bytost jste? Tolik pocitů, emocí a myšlenek, kolik jen můžete pojmout! Tolik vjemů, smyslů, prožitků, kolik jen vaše úžasné tělo skrze své smysly může procítit!

Co kdybych vás vzala na cestu ne kolem světa ale dovnitř vašeho světa?

Využijme tento čas, kdy máme omezeny možnosti pobytu ve vnějším světě, a pojďte prozkoumat svůj vnitřní svět. Ujišťuji vás, že je fascinující!

Je to úžasná možnost najít dosud neobjevené, probádat dosud neprobádané. Troufám si i tvrdit, že váš vnitřní svět je mnohem důležitější než ten vnější. Jak to? To proto, že váš vnitřní svět odráží ten vnější. Skrze svůj vnitřní svět tvoříte ten vnější.

Váš vnitřní svět je nesmírně zajímavý, pestrý, zábavný i tajemný. Je plný mystérií, ale také je vaší jistotou a bezpečím v této nejisté době.

Mnozí se nechávají strhávat děním kolem sebe. Tou kotvou v rozbouřeném moři Života je váš vnitřní svět.

Možná že žijete ve strachu a úzkosti když vidíte, jak se rozpadají jistoty kolem vás, možná vás zaplavila beznaděj, když jste si uvědomila, že žádná jistota vlastně neexistuje. Váš vnitřní svět je vaší jistotou!

Možná že o něm zatím moc nevíte. Nerozumíte té změti pocitů, emocí a myšlenek, které se ve vás odehrávají. Snažíte se ignorovat vše, co vás uvnitř bolí, protože nevíte co s tím.

Když něčemu rozumíte, přestáváte se bát. Když se na něco vědomě zaměříte, transformujete to.

Váš vnitřní svět je oním útočištěm a bezpečným přístavem, který všichni ve svém životě hledáme, a v této náročné době o to více. Váš vnitřní svět je tu vždy pro vás.

NEHLEDEJTE SVOU KOTVU VE VNĚJŠÍM SVĚTĚ.

Váš vnitřní svět je místo, kam se můžete vždycky vrátit, ponořit a najít cestu tam, kde ve vnějším světě ještě není.

Ty cesty vytváříte vy. A to nejprve ve svém vnitřním světě, aby se poté projevily v tom vnějším.

Poznat svůj vnitřní svět, umět se v něm orientovat, znamená, začít se v něm cítit bezpečně.

VE CHVÍLI, KDY NĚCO ZTRÁCÍTE, ZÁROVEŇ I ZÍSKÁVÁTE.  

Ve chvíli, kdy ztrácíte své jistoty, musíte se postavit svým strachům. Už není cesty zpět. Čím dříve se svým strachům odvážně postavíte a pohlédnete jim zpříma do očí, s klidem je přijmete, tím rychleji se od nich osvobodíte.

Vaše strachy nabývají na síle ve chvílích, kdy se jim vyhýbáte, kdy děláte, že je nevidíte, kdy se bojíte jimi zabývat. Jakmile to uděláte, zmizí. Nejprve se zmenší se o polovinu, pak o třetinu, až zcela zmizí. Vaše vyšší já je zcela rozpustí v klidu a důvěře, že to zvládnete, ať se děje, co se děje. 

Ve chvíli, kdy o něco přijdete ve vnějším světě, získáváte zároveň prostor ve svém vnitřním světě. A buď se necháte pohltit prázdnem, které se vás zmocní, nebo ho zaplníte něčím nových.

Váš svět začíná ve vaší hlavě.

Vaše myšlenky a představy jsou tedy tím prvotním, když něco začíná. 

I když se vám hroutí a nedaří to, na co jste dosud spoléhala, nikdy nejste bezmocná! Vaše Vědomí Bohyně uvnitř Vás vás vždy pozdvihne, podpoří a ukáže tu správnou cestu.

Máte neomezené tvůrčí síly a fascinující schopnosti! Ty schopnosti objevíte jen, když se vydáte prozkoumat svůj vnitřní svět.

Když se zaměříte na svůj vnitřní svět, přestanete se, alespoň na chvíli, stresovat tím co se děje kolem vás.

Každá chvíle, kdy se můžete zhluboka nadechnout, odpojit se od dramatických, zneklidňujících a znejišťujících zpráv a informací kolem sebe, je pro vás nesmírně blahodárná.

Ne, nepotřebujete mít neustálou kontrolu nad tím co se děje kolem vás, potřebujete mít především kontrolu nad tím, co se děje ve vás. Přestat být otrokem svých emocí, myšlenek, představ.

To, co můžete ovlivnit hned, nezávisle na tom co se kolem vás děje, je váš dobrý pocit ze sebe samé.

Když se budete cítit dobře, získáte spoustu energie a sil. Lidé kolem vás se začnou také cítit dobře a ubyde tak spousta zbytečných konfliktů a nedorozumění. A na ty zbývající budete mít dostatek energie a sil.

Plně si uvědomit svou vlastní existenci, existenci svého vnitřního světa je tedy pro vás naprosto zásadní.

Váš vnitřní svět je nádherný! To proto, že vaše podstata je nádherná!

Ten nádherný svět se před vámi právě objevuje…

Než se v něm začnete pohybovat s jistou a důvěrou v sebe, ráda se stanu vaším průvodcem. Pojďme společně objevovat, zvětšovat a harmonizovat tento magický svět.

NA CO SE SOUSTŘEDÍTE, TO ROSTE.

SOUSTŘEĎTE SE NA SVŮJ VNITŘNÍ SVĚT.

Každý si  vytváří svůj vnitřní svět sám. Svými myšlenkami, emocemi, představami.  Děláme to, nevědomky, od věky věků. Je čas, začít to dělat vědomě.

Jste fascinující bytost s úžasným světem uvnitř sebe. Svět sám o sobě. Svět sám o sobě se svým vlastním Sluncem i Měsícem, řádem a systémem, Bohem.

Vy sama sobě jste Bohem, který určuje co je ve vašem vnitřním světě možné a co ne.

Vaše nádherná a fascinující bytost se skládá z 4 světů. Fyzického, psychického, duševního a spirituálního světa. A to už je dost slušný Vesmír že?

Všechny tyto světy se navzájem prolínají a jsou propojeny.

MEDITACE : OBJEVTE SVŮJ VNITŘNÍ SVĚT

Zavři oči a představ si vesmír. ( Pro větší prožitek si stáhněte podcast na konci článku.)

Tvůj vnitřní svět to je celý vesmír!

Za tvým nádherným, smyslným tělem, úžasnou duší, vzrušujícími prožitky a geniální myslí, které toto vše řídí, je shluk obrovské energie. Celé tvé tělo, každá tvá buňka, tkáň i orgán, každá tvá emoce, myšlenka, tvé vědomí i podvědomí je shluk tisíců energetických vláken, světelných paprsků, výbojů, chvění a ševelení. Vibrování.

Čím více vibruje tvá bytost v energiích lásky, porozumění a soucitu, čím více vibruje tvá úžasná bytost v těchto a dalších úžasných hřejivých energií, pocházejících z tvých emocí a myšlenek, které ti dělají dobře na srdci, tím více k sobě přitahuješ další lidi, situace, možnosti a příležitosti, které ti budou dělat dobře na srdci. Tvé srdce, tvá duše, je tvou GPS-kou. Září jako slunce. Tisíce zářivých paprsků.

Tvé srdce září, vibruje a pulsuje třpytivě zlatou barvou. Soustřeď se na oblast uprostřed tvého srdce. Čím více jsi na frekvencích lásky a porozumění, tím více lásky, porozumění a respektu k té své jedinečnosti získáváš od svého okolí.

Tvé nádherné, smyslné tělo je světem fyzickým. Poskytuje ti nesčetně smyslových prožitků. Tělo je tvůj chrám. Nech pracovat svou představivost. Co vidíš svým vnitřním zrakem?

Své nádherné tělo, na které dopadají sluneční paprsky, které ho hladí, laskají, nebo nádherný, ve zlatu postavený a na slunci se třpytící chrám, chrám svého těla?

Tvé nádherné tělo je posvátný otisk tvého psychického, duševního a spirituálního světa. Každá buňka, každý orgán a tkáň pracuje ve tvůj prospěch, se záměrem dokonalého zdraví. Plné zdraví je přirozeným stavem tvého bytí, a kdykoli se z něj vychýlíš, tvé geniální tělo udělá vše, aby se do něj navrátilo.

Tvé tělo má svou vlastní inteligenci. Je geniální! Důvěřuj svému tělu. Jeho řád a genialita je fascinující. Prociť vděčnost ke svému tělu…

Tvůj psychický svět to jsou tvé myšlenky, představy, emoce.

Co ti právě vytanulo na mysli?

Nech to zmizet…

Jsi bohyní, tvůrkyní ve svém vnitřním světě. Máš moc nad každou svou myšlenkou,  představou i emocí. Když budeš chtít, můžeš ji nechat jednoduše zmizet.

Tvůj psychický svět je fascinující! Prociť vděčnost ke své mysli.

Tvůj duševní svět, to je svět tvé duše, tvého srdce. Jsou to tvé pocity, intuice, tvé srdce. Cítíš, jak tluče? Je silné a zdravé. Je tvojí GPSkou! Když máš občas pocit, že jsi ztracená, navnímej své srdce, vždy ti ukáže cestu. Tvá duše je úžasná! Je v ní tolik světla a lásky. Prociť k ní vděčnost.

Tvůj spirituální svět je tvé spojení s celým Vesmírem. Je magický, mystický a vzrušující. Stejně vzrušující jako tvé tělo, tvůj fyzický svět, který je zase přímým spojením se Zemí, s realitou. Prociť vděčnost ke svému spirituálnímu světu…

Každá žena je čarodějka. Narodila jsi se proto aby jsi tvořila. A to nejen děti!

Vědomě propojovat tyto své světy znamená vést vzrušující, pestrý a bohatý vnitřní život, ale také být celistvá a plně ve své síle a schopnostech.

ŽIVOT JE ZMĚNA. OTEVŘETE SE NOVÝM CESTÁM, MOŽNOSTEM A PŘÍLEŽITOSTEM.

Věřte mi, že čím častěji se budete nořit do svého vnitřního světa, tím více cest, možností a příležitostí, jak fungovat, přemýšlet, řešit situace, co a jak dělat se bude vynořovat.  

Těch cest k vlastním změnám, ke změnám k lepšímu, k tomu cítit se lépe, je nekonečno! Tolik, kolik si jen dovolíte…

Dovolte si poznat a projít co nejvíce těchto cest. Jedině tak poznáte, které cesty jsou pro vás ty pravé. Každý jsme jedinečný a to je úžasné!

Změna je život. Jakmile pochopíte, co všechno můžete, nebudete se se sebou ani chvilku nudit. Stanete se sama sobě nejlepším přítelem, rádcem i milencem. A obohatíte tak všechny své stávající vztahy ve své realitě.

Když získáte kontrolu sama nad sebou, nad svým vnitřním světem, můžete si užívat smršť svých emocí, zážitků a prožitků, aniž byste se bála, že vás to položí. 🙂

Získat důvěru sama v sebe, své myšlení a prožívání vás zbaví strachu a stresu a dodá vám to jistotu, pevnou půdu pod nohama.

Začnete se mít konečně ráda, přestanete se trápit, zlobit se sama na sebe, obviňovat se a podvědomě s sebou pohrdat za neschopnost ustát emoce své i cizí. Budete plně ve své síle a schopnostech.

Mít pod kontrolu svůj vnitřní svět, když ten vnější je v rozkladu, je nesmírně blahodárné, uklidňující a tolik přínosné pro vaše zdraví, psychické i fyzické .

Krásný den plně ve své síle a schopnostech.

Lucie

PS: Článek i ve formě podcastu pro lepší prožitek. Přehrajte si audio nahrávku – podcast. Naleznete jí zde.

Lucie Snopková
Lucie Berkana je průvodkyní žen na jejich cestě lásky. Vede ženy do ženské síly a schopností. >> aby ony mohly vést své milované do lásky. Ukazuje cestu, jak projít ve vztahu obdobím temna k božskému splynutí a jednotě.>> Je nadána hlubokými vhledy do lidské psychiky, díky kterým vytahuje na světlo ze tmy Nevědomí zažité stereotypy, >> které ženy vyčerpávají a oslabují. Pomáhá ženám najít rovnováhu ve svém JÁ JSEM. >> Více o Lucii Berkana >>
Komentáře