Magická formulka splněných přání.

Žijeme v době, kdy je materializace vašich přání stále rychlejší a rychlejší. Víte, že si „přejete“ každou chvíli vašeho života? Nejsou však vaše vědomá a nevědomá „přání“ protichůdná? Najděte společnou řeč s jazykem Vesmíru…

Přejete si pokaždé, když na něco usilovně myslíte, když se něčím intenzivně zabýváte. Zvláště, když u toho prožíváte silné emoce.

Svými emocemi vysíláte silné energetické výboje, které k vám přitahují to, co vysíláte. Strach, zlost, úzkost, panika nebo bezmoc k vám „přitahuje“ podobné situace a vy se tím tak dostáváte do začarovaného kruhu.

Abyste eliminovala emoce strachu ( dostat pod kontrolu strach, který na nás, skrze cílené informace, útočí ze všech stran, je dost zásadní téma těchto dní ), abyste se přestala cítit bezmocná, abyste se nenechala vtahovat do nízkých emocí je důležité, abyste dostala pod kontrolu svou mysl.

VŠECHNO, ČÍM SE V ŽIVOTĚ HODNĚ ZABÝVÁTE,

JE PŘEKLÁDÁNO DO JAZYKA VESMÍRU JAKO VAŠE PŘÁNÍ.

Protože PROČ byste se něčím pořád zabývala, když vám to nedělá dobře, když si to nepřejete?

Logika života vychází z láskyplného záměru, který s námi Život má a z Vesmírného zákonu svobodné volby.

Pojďte si tedy vědomě přát to, co si doopravdy přejete a především správnou technikou, jejíž výsledky nazýváme zázraky.

Vaše přání se splní, pokud vychází z opravdové touhy vašeho srdce. To s sebou nese odvahu nahlédnout do svého nitra a  zjistit, co si skutečně přejete. Být k sobě upřímní.

Vaše touhy dřímající ve vašem srdci dávají vašim přáním takovou sílu a energii, že neexistuje, aby nebyly splněny. Pokud své přání procítíte v každé buňce svého těla, bude natolik silné, aby pohnulo Zemí a vše se přeskládalo tak, aby mohlo být splněno.

Je vědecky podloženo, že vaše srdce v sobě nese nejsilnější energii ve Vesmíru.

Když promlouvá vaše srdce,

promlouvá v zájmu lásky, tedy v zájmu samotného Boha, Vesmíru, Zdroje, Inteligence Nejvyšší.

Otevřít své srdce zázrakům, mít plně otevřenou svou srdeční čakru znamená vyléčit svá vnitřní zranění, která vám brání se plně otevřít.

Jaká je tedy ta magická formulka splněných přání?

3x DĚKUJI. Intenzivní procítění a projevení vděčnosti. Vděčnost stejně jako láska jsou dvě nejsilnější emoce, energie, které společně konají zázraky.

3 x ZA SVÉ PŘÁNÍ PODĚKUJTE.

Podpořte soustředění své mysli a moc přítomného okamžiku esenciální vůní.

PROČ 3x?

3 je matematické vyjádření veškerého nového

tvoření ve Vesmíru.

Například je zapotřebí samce a samice, aby vznikl potomek. Samec, samice a potomek jsou 3, čímž se nové stvoření dokončí.

Totéž pravidlo tvoření platí i na tvoření všeho dalšího ve Vesmíru, včetně naplňování vašich přání. Když tedy řeknete 3x za sebou děkuji, využíváte kouzelnou magickou formulku.

Děkuji ♥ děkuji ♥ děkuji

za pozornost a váš čas.

Tvořme spolu lepší svět, v lásce, v radosti a v hojnosti. Ať se tak stane!

Lucie

Lucie Snopková
Lucie Berkana je průvodkyní žen na jejich cestě lásky. Vede ženy do ženské síly a schopností. >> aby ony mohly vést své milované do lásky. Ukazuje cestu, jak projít ve vztahu obdobím temna k božskému splynutí a jednotě.>> Je nadána hlubokými vhledy do lidské psychiky, díky kterým vytahuje na světlo ze tmy Nevědomí zažité stereotypy, >> které ženy vyčerpávají a oslabují. Pomáhá ženám najít rovnováhu ve svém JÁ JSEM. >> Více o Lucii Berkana >>
Komentáře