Mužské řídící centrum vs. ženský vesmírný chaos aneb 3 slova, ze kterých ego odpadne.😃

Mužská a ženská rozdílnost, jedinečnost a odlišnost, která nás kdysi na sobě tak okouzlovala a přitahovala, dnes, po letech, je příčinou mnohého nedorozumění, naštvání se, kritizování a povyšování se jeden nad druhého. Pojďme se dnes přenést přes jednu zásadní odlišnost, pramenící z odlišného vnímání světa.

Všichni víme, že společné soužití mezi mužem a ženou není jednoduché. Pokud jste skutečně rozdílní, pohybujete se někde mezi infarktem a výbuchy smíchu.

Humor vám byl dán, abyste se okamžitě dostali do vyšších energií, uvolnili atmosféru a pročistili vzduch. Používáte ho?

Nejen s humorem však člověk projde vztahem bez vážnější citové a emocionální újmy, ale také samozřejmě s respektem.

Respekt k jedinečnosti druhého. Tolik ho ve vztazích chybí!

Aby vás mohl respektovat váš muž, musíte především začít respektovat sama sebe.

Respektovat začínáme, když některé věci pochopíme.

Mužská a ženská rozdílnost, jedinečnost a odlišnost, která nás kdysi na sobě tak okouzlovala a přitahovala, dnes, po letech, je příčinou mnohého nedorozumění, naštvání se, kritizování a povyšování se jeden nad druhého.

Být v těchto nízkých a negativních energií vás vyčerpává, nedělá vám to dobře na těle, duši i mysli, nemluvě o tom, že to nedělá dobře vašemu vztahu.

Láska je kosmická bytost, která odchází odtud, kde jí není dobře. Je jí u vás doma dobře?

A jaká že je ta třaskavá 💥rozdílnost mezi mužem a ženou?

Mužské řídící centrum, které potřebuje mít vše pod kontrolou 

versus

ženský vesmírný chaos, který nelze mít pod kontrolou. 🙂

Je známo, že mužský mozek, mužská energie uvnitř nás, ráda organizuje, kontroluje, plánuje a jede podle jasně daných principů.

Zato ženský mozek, ženská energie uvnitř nás, se pohybuje v nekontrolovatelném chaosu, libuje si v něm, plyne, rozplývá se. Nemá hranice a hranice bytostně nesnáší.

To proto, se muži v nás, ženách, nevyznají.

To proto se nás snaží mít pod kontrolou a ono to nejde, což je znejišťuje, ale také přitahuje.

To proto se ženy cítí v partnerství tak spoutané, kontrolované a jejich svobodomyslná duše trpí.

Každý v sobě máme obě energie, tu mužskou, řídící a kontrolující a tu ženskou, chaotickou a rozplývající se. Respektují se navzájem?

A tak aby to na tom světě bylo ještě 😁pestřejší, spousta žen má v sobě více mužské energie a nejeden muž má zase v sobě více ženské energie. A tak se to otáčí.

Znám spoustu žen, které mají rády věci pod kontrolou, stále něco řeší, jsou hodně ve své hlavě. Jsou organizované, řídící, a jsou to pak muži, kdo se cítí moc svázání v partnerství a utíkají k ženám, u kterých cítí uvolněnou ženskou energii, a tím i silnou životní a sexuální sílu, která je tak silně přitahuje a zároveň děsí. A žena, která doteď všechno dělala, vyřizovala, zvládala, nechápe, jak to, že místo ocenění a obdivu získala „kudlu do zad.“

Dostat obě energie, mužskou a ženskou, do rovnováhy je tajemstvím spokojeného partnerství.

Troufám si tvrdit, že vyšším záměrem toho, že se k sobě přitahují tak odlišní partneři, odlišné energie, a vzplane mezi nimi tak obrovská, nepochopitelná láska, je to, že je po nás žádáno, abychom dostali do rovnováhy mužskou a ženskou energii.

Dostali jste se tak do své celistvosti a stali se skutečně božskou, tvořivou bytostí. Láskou

Možná však, že by vám jen doma stačil božský klid. 😁I ten zavládne, když začnete harmonizovat své energie.

Jak poznat, která energie vládne vašemu vztahu, a zda je potřeba energie harmonizovat?

U vztahů, kde mají oba stejnou polaritu, tedy jsou oba převážně v mužské energii, budou oba se sebou bojovat, soutěžit, snažit se mít jeden nad druhým navrch a budou se snažit jeden druhého ovládnout a řídit. Což může dělat každý po svém. Ženy mají své „zbraně,“ strategie, a muž též.

U vztahů, ve kterých mají oba silnou ženskou energii, to brzy přestane jiskřit, protože k té vášni, adrenalinu, k té jiskře, je prostě potřeba mužský náboj. V takovém vztahu bude brzy nuda.

Pokud je tedy váš vztah hodně v mužské, aktivní energii, je potřeba zapracovat na ženské energii. Pokud je naopak hodně v ženské, pasivní energii, je potřeba zapracovat na té mužské.

Když zharmonizujete mužskou a ženskou energii ve vašem vztahu, nebude prostor pro povyšování se či ponižování.

A jak zharmonizovat energie ve vašem vztahu? Skrze sebe. Skrze svou ženskou a mužskou energii.

Najít rovnováhu ve svém mužském JÁ a ženském JSEM.

V každém vztahu existují určité spouštěcí věty, které nás nadzdvihávají ze židle, když však víte, odkud vítr vane, tak se zase můžete v klidu posadit. 🙂

S každým porozuměním a pochopení pozdvihujete své Vědomí Bohyně, zase o kousek výš.

Slova, která působí, jak červený hadr na mého milého jsou 3.

Způsobí přímo výbuch naší žensko-mužské energie. 😁 Dnes už chápu proč, a tak jsem v klidu.

Tyto jednoduché odpovědi v mém milém vyvolávaly přímo infarkt ( nemají muži naopak rádi jednoduché věty? ) a vzápětí i můj, protože vyvolávaly i jisté pohrdání, odsouzení mé pasivity a odevzdanosti. STOP těmto jeho stereotypům, stereotypnímu chování a reakcím, které mě urážely, ponižovaly, udělala až má sebehodnota a vstup do své síly. Od té doby cítím, jak mě Život nabíjí takovou živelnou silou, že se mi i jeho ego klidí z cesty. A jakmile se odklidí ego, zůstane jen láska.

Jsou i ve vašem repertoáru tato slova? A vnímáte je také každý po svém?

NEVÍM, odpovídám mu na nejednu otázku v klidu.

Jeho klid je však vzápětí pryč.

Co to je NEVÍM?! Nechápu slovo nevím! To je mlha! zuří silný egoista uvnitř mého muže, který zásadně vše ví a všemu rozumí.

Ano, je to mlha. Vesmírná mlha. 🙂 Žena to je totiž vesmírný chaos, milion myšlenek, provázaností, souvislostí a možností.

Být občas ve svém nevím, otevírá prostor novému, protože, co mi skutečně víme … vždyť máme jen velmi omezené vnímání, v porovnání s Inteligencí Nejvyšší.

Když se však tento chaos poskládá, vznikají nové, geniální věci, nové cesty, možnosti a příležitosti, které by nemohly vzniknout, díky stále stejným postupům. A ano, pak jsou potřeba k realizaci určité postupy a principy, tedy mužský přístup, mužská energie. Ale začátek je ve hvězdné 😃 mlhovině, tedy v ženské, tvořivé energii.

Myslím si, že muže slovo NEVÍM znejišťuje. Nevědět, co se ženě honí hlavou, nevědět, co udělá v příštím okamžiku, nevědět, co se děje, co bude a na co se má připravit, je silně zneklidňující. 😁

To je taková pohoda! Dokáže dnes ocenit můj milovaný naše společné okamžiky pohody. Ví totiž, že za chvíli může být peklo. 👹No, nevím. 😁

Na ženu, plně v své síle a schopnostech, se nedá připravit!

Žena to je vír.

Chvíli není nic, ale za chvíli může být všechno.

To všechno je žena, ale také je občas nic. Nebo se tak alespoň cítí. A to je silně frustrující. Není však moudré ji v tu chvíli pohrdat, povyšovat své analytické a řídící centrum. Nic je neomezený potenciál pro všechno!

Chce to odvahu a vnitřní sílu ustát chaos ženy, který je vesmírný chaosem. Ten chaos má svůj skrytý řád a to jediné, co vládne ženě, je láska.

Má druhá věta, kterou, s klidem, odzbrojuju mého milého je:

JE TO JEDNO.

🙂🙃😉😱😖

Jak ti to může být jedno???!

Vyskakuje jeho ego, jeho silná vůle, a jeho řídící jednotka začíná přebírat vedení.

Blbé je, že to vedení pak nechce pustit.

No, nejsme všichni jedno? Nechápavě vrtí hlavou mé vyšší já a má živelná síla se snaží zpacifikovat jeho řídící jednotku. Koho si myslíš, že budeš řídit? Hřímá Vědomí Bohyně, které máme uvnitř každá z nás.

Má třetí nejoblíbenější odpověď je:

POTOM.

Tak tohle je odpověď, která ho definitivně dorazí! 😁

Čas vlastně neexistuje, říká uvnitř mě má vlastní GPSka s napojením na vesmírnou nekonečnost, a jede si, v klidu, po svém.

Faktem ovšem je, že když je doma a s láskou ( neb ženě může vládnout jen láska ) zavelí, já se podvolím a společnými silami je vše hotovo za chvíli. Budiž tedy pochválena jeho mužská energie.

Soužití muže a ženy je zábava. Když zapojíte humor, některé věci pochopíte, nad některé se povznesete, zpacifikujete ego své i druhého, uznáte i přínos toho druhého, byť to není ve vašem naturelu a udržujete vzájemné energie v rovnováze. Že je toho hodně? Nikdy na to nejste sama.

Směs esenciálních olejů k nastolení optimismu a obnovení harmonie a rovnováhy.

Jak může, po čase, vypadat váš partnerský život, když nemáte, dlouhodobě, vyvážené energie?

KDYŽ JSTE MOC V ŽENSKÉ, PASIVNÍ ENERGII, aktivního jedince to svádí převzít kontrolu nad vaším životem a už jí nepustit. A tak zatímco vy si surfujete na vesmírné vlně, MŮŽETE PO ČASE ZJISTIT, že jste tady na Zemi, tam, kde jste být nechtěla, s někým, s kým jste být nechtěla. Přestože jste před lety měli oba stejnou cestu, cestu lásky. A teď jste se z ní oba odchýlili. Je potřeba nají znovu společný směr.

KDYŽ JSTE MOC V AKTIVNÍ MUŽSKÉ ENERGII, může muž před vaší řídící jednotkou utéct anebo se z něj stane valach s nohama nahoře. A vaše cesty, představy o životě a lásce, se opět začnou rozcházet, přestože kdysi jste měli stejný směr.

To žena je mocnou nositelkou a strážkyní lásky. Vědomou tanečnicí, mezi oběma energiemi.

Láska je ženskou energií, nedá se změřit ani zvážit, rodí se ve vesmírném chaosu, a pokud ji chcete opravdu zakusit, ochutnat, vnímat, pocítit ji, je potřeba s odvahou vstoupit do tohoto vesmírného NIC a NEVÍM, odložit vše na 😁 POTOM a

oddat se s důvěrou a beze strachu LÁSCE a zároveň držet směr

na vaší cestě lásky.

Držím vám palce a jsem vám k dispozici.

S úctou k tomu vašemu životnímu příběhu.

Lucie Berkana

Lucie Snopková
Lucie Berkana je milovnice života, rodiny a svého dvojplamene, se kterým vstoupila do služeb lásky. Je vášnivou manifestorkou nebe na Zemi. Otevírá lidskou mysl a srdce zázrakům. Vede ženy cestou lásky, pomáhá jim plně vstoupit do své síly a schopností>> překlenout náročné a vyčerpávající období ve vztahu, či po rozchodu. Vypráví příběh lásky, který dává naději, víru a odvahu >> jít za svým srdcem. Tvoří kouzelné partnerské rituály > se svým dvojplamenem.
Komentáře