BERKANA_silná, léčivá, ženská transformační energie.

Už jste v sobě objevila tuto energii, tuto svou ženskou sílu? Možná ji však používáte sama proti sobě. Možná jste od ní byla odpojena…

Ženská energie je SILNÁ, TRANSFORMAČNÍ, LÉČIVÁ SÍLA, která dokáže uzdravit každé vnitřní zranění, správně pochopit každé nedorozumění, objevit každý nepodporující myšlenkový vzorec a změnit ho na podporující, NAPOJIT SE na božství uvnitř vás a tvořit zázraky.

Ženská energie uvnitř vás sílí díky vašemu propojení sama se sebou. Možná jste se ale naopak odpojila, a to už kdysi dávno od některých svých emocí, protože byly na lidi ve vašem okolí „moc.“ Moc živé, moc hlasité, moc silné, moc znejišťující, moc divoké,… A tak jste se stala „hodnou a poslušnou“ holkou.

Možná se však sama odpojujete právě teď, vlivem svých těžkých, smutných, životních zkušeností a ani si to neuvědomujete.

Vaše mysl je geniální a chce vás chránit. A tak vás nejprve odpojí od vašich bolestných pocitů a emocí, které zažíváte, poté vás odpojí od vašeho zraněného srdce, které bylo opakovaně zraněno, zrazeno a zklamáno, a nakonec vás odpojí i od vašeho těla, abyste nic necítila. Jste ještě živá?

Od vaší duše, od vaší spirituální síly, vás vaše ego odpojilo už dávno. To je přeci blbost! Přesvědčilo vás úspěšně. Neexistuje nic než já samo. Já. Vaše zkušenosti vás však značně znejišťují.

Kde se bere ta síla lásky uvnitř mého srdce? Ptáte se zmateně sama sebe. Na to vám vaše mysl odpovědět nedokáže. Jak to, že cítíte tak silné pouto, které se zdaleka vymyká běžným zkušenostem, které jste měla doteď s láskou? Kdybyste tomu věřila, nazvala byste ho poutem přesahujícím čas a prostor, jenže tomu nevěříte. Přestáváte totiž věřit i v lásku samu.

A přesto vás její síla dokáže sejmout, dojmout, uhranout. Zas a znovu. Je to možné?

Nemá však láska křídla dávat, místo je srážet?

Hledáte oporu ve svém životě, a když jí najdete, zmizí jako pára nad hrncem.

To proto, že ji hledáte kolem sebe, místo uvnitř sebe.

Ženská energie uvnitř mě smetávala ze zemského povrchu vše, co nemělo šanci na přežití a občas smetla i nás dva. Rozchody střídaly usmíření, nebe střídalo peklo.

Bylo to náročné, děsivé a nesmírně vyčerpávající. Pro mě, jako pro „hodnou“ holku, která se vyhýbala konfliktům, která neměla zkušenost s lidskou temnotou, byly tyto zážitky naprosto šokující.

Objevte svůj fascinující vnitřní svět a najděte bezpečný přístav. Ebook 6 kotev ke stažení ZDE.

Žijeme v silně transformační době, kdy ŽENSKÁ, TRANSFORMAČNÍ SÍLA je přesně ta síla, díky které můžeme přežít, díky které můžete tvořit zázraky. A ty zázraky je potřeba začít tvořit nejprve ve svých domovech. A na to je potřeba mít sílu.

 PROPOJIT SE.

Postavit se PLNĚ DO SVÉ SÍLY znamená propojit se na všech svých úrovních. S každou úrovní svého bytí, se kterou se spojíte, získáváte více a více síly.

Žena, vy, máte 5 ženských sil, které jsou zároveň i vašimi fascinujícími schopnostmi.

sílu mysli

sílu emocí

sílu srdce

sílu těla, lůna

sílu spirituální

Abychom se dokázali propojit se svým mužem, protože jedině v propojení mužské a ženské energie můžete čerpat ze své božské celistvosti, je potřeba být nejprve v propojení sama se sebou. Jedině tak získáte sílu k tomu, abyste dokázala střídat polohy lásky, tedy, projevovat svou jedinečnost, své dary, kvality a hodnoty, za které můžete být oceněna, ale také se dokázat uvolnit a v důvěře se odevzdat společnému my. Nesetrvávat jen ve svém JÁ anebo jen ve svém JSEM…tu pro tebe, ale najít rovnováhu ve svém JÁ JSEM.

Jmenuji se Lucie Berkana. Berkana je jméno mé duše, naší duše, naší dvojplamenné duše. Vztahu tak náročného, jak jen vztah dokáže být. Zvu vás na cestu lásky.

DO RADOSTI srdce,

NAPLNĚNÍ duše

a opravdového USPOKOJENÍ těla i mysli,

na cestu SKUTEČNÉ lásky, cestu zázraků.

Mou radostí je vést ženy do jejich obrovské, ženské energie, síly a schopností, otevírat nové cesty na vaší cestě lásky a vytvářet PROSTOR k fascinujícímu propojení, kterého jsme jako žena a muž schopni. Ráda vás povedu na vaší cestě lásky, abyste i vy měla sílu vést svého muže cestou lásky, a abyste u toho

  • nerezignovala na lásku,
  • abyste se neobětovala ve vztahu,
  • neztrácela své já,
  • nesmiřovala se s tím, co není projevem lásky,
  • abyste vracela lásce TEN SPRÁVNÝ SMYSL,
  • zabojovala za to, čemu věříte a co si z celého svého srdce přejete,
  • abyste MĚNILA, TRANSFORMOVALA, S ODVAHOU bořila staré a tvořila nové. Nové zážitky, nové zkušenosti, nový vztah, byť se stejným mužem. A ano, jde to. 😊

Je potřeba vybojovat spoustu bitev,

abyste si mohla VÁŽIT SAMA SEBE, aby si vás mohl vážit váš partner.

A zároveň je potřeba abyste u toho

nespadla do reality bojovnice ani životní oběti, což se často stává.

Možná, že i vy žijete v náročném, vyčerpávajícím vztahu a vědomý vesmír po vás žádá, abyste po cestě lásky šli společně. A vy se zlobíte, vztekáte, rozčilujete, brečíte a zoufáte si a PŘESTO MILUJETE.

Nechápete to. Nechápete sama sebe. Víte, že MÁTE jako SVOBODNÁ, LIDSKÁ BYTOST možnost volby, a přesto cítíte, že tuto volbu za vás dělá někdo jiný. Dělá ji za vás VĚDOMÝ VESMÍR, který je ve větším souladu s vaší duší, s vaším srdcem než vaše hlava.

Možná je váš vztah vztahem karmickým. O to větší OČISTOU A TRANSFORMACÍ oba procházíte. Možná už jste to vzdala nebo to vzdáváte. Jste na pokraji sil a vyčerpání. ZNÁM TO.

Cesta lásky je jen pro odvážné ženy, které touží po skutečné lásce a naplnění.

TOUŽÍTE PO SKUTEČNÉ LÁSCE? TOUŽÍTE PO NAPLNĚNÍ na všech svých úrovní? Naplnění svého života láskou?

Pak jsem připravena provést vás cestou lásky. Po boku se svým dvoj plamenem, který mi už léta zcela zřetelně osvětluje všechna témata i stíny, která jsou potřeba ve vztahu objevit, zvědomit, zpracovat a transformovat. A nezhroutit se u toho. 😊

Ať už tedy procházíte náročným a vyčerpávajícím obdobím sama a sbíráte síly, hledáte odpovědi nebo jdete společně a vám dochází síly, bude vám držet pole, abyste dokázala ustát toto transformační období, povedu vás krok za krokem a postavím vás do vaší síly, abyste dokázala otevírat cesty i tam, kde ještě včera nebyly.

Začněte žít své nebe na Zemi a pokud je on tím pravým, půjde s vámi.

Lucie Snopková
Lucie Berkana je milovnice života, rodiny a svého dvojplamene, se kterým vstoupila do služeb lásky. Je vášnivou manifestorkou nebe na Zemi. Otevírá lidskou mysl a srdce zázrakům. Vede ženy cestou lásky, pomáhá jim plně vstoupit do své síly a schopností>> překlenout náročné a vyčerpávající období ve vztahu, či po rozchodu. Vypráví příběh lásky, který dává naději, víru a odvahu >> jít za svým srdcem. Tvoří kouzelné partnerské rituály > se svým dvojplamenem.
Komentáře