Na jaké jste úrovni? + podcast

Jsou situace, kdy nevíte, jak jít dál, s tím, koho milujete? Ptáte se, zda se vůbec milujete, když se nemůžete společně pohnout dál? Jste unavená, vyčerpaná z vašich věčných dohadů? Propadáte beznaději, protože nevidíte žádnou cestu? 👉 Právě tyto bezvýchodné situace jsou pozvánkou do vyšších úrovní vaší fascinující bytosti! Tam, kde se otevírají nové cesty… Dovolte mi, provést vás vaším vnitřním světem prostřednictvím vašeho partnerského vztahu.

Můžete tak díky tomu společně růst, spolutvořit vaše nebe na Zemi., stejně tak jako jít chvíli na cestě lásky sama, když se vám partner zasekne na nějaké úrovni. 😃 Svým posunem vpřed zároveň zjistíte i to, jestli má váš vztah nějakou perspektivu.

Tento článek si můžete zároveň užít a poslechnout i v audio verzi a dopřát si tak fascinující cestu vaším vnitřním světem, zatím co cestujete v tom vnějším světě. 😃

Je fajn ponořit se občas do svého vnitřního světa a stát se pozorovatelem toho vnějšího světa. Naučit se jít cestou lásky občas sama, ať už jste skutečně sama či ve vztahu, ale sama se cítíte. Tím, že přesunete pozornost sama na sebe se přinejmenším odreaujete od problémů, vztahových zklamání a nedorozumění. A co víc, zjistíte tak, zda má vůbec smysl pokračovat dál právě s tímto mužem.

Všechno začíná od vás. I váš vztah. To, jak se cítíte, reagujete, nahlížíte na situace ve vašem vztahu, jak je zpracováváte a sama se posouváte, zcela zásadně ovlivňuje celý váš vztah! Pojďme tedy začít od vás.

Inteligence vaší bytosti je fascinující! A rozhodně se neomezuje jen na vaše IQ. Máte 5 úrovní, z nichž každá má svou vlastní inteligenci, tyto úrovně se prolínají, úzce spolu spolupracují a podporují vás v manifestaci vašeho nebe na Zemi.

Je fascinující procházet úrovněmi lidské bytosti, vaší bytosti. Spojovat se s genialitou každé vaší úrovně, naslouchat vaší bytosti, napojovat se na nekonečno vašeho potenciálu i nekonečných možností a především nahlížet na tyto své úrovně prostřednictvím partnerského vztahu a posouvat se tak společně na cestě lásky.

Nevzdat to hned v první úrovni, dát si pozor na past druhé úrovně a vnímat tu blaženost rozlévající se vám po celém těle, když vstupujete do vyšších úrovní, od vaší třetí úrovně. O čem to mluvím? 😃

Vítejte ve svém vnitřním světě, který vám odráží váš partnerský vztah.

Náš příběh lásky prošel všemi úrovněmi, proto vám ho teď můžu vyprávět. Mám pocit, že jsme prožili dva životy v jednom životě. A přestože už jsme se, zcela určitě, potkali i v životech minulých, tento je tím požehnaným. Náš vztah začal, tak jako mnoho nevědomých vztahů, na úrovni těla, fyzické přitažlivosti, vášně, vzrušení, posedlosti a závislosti. Obrovská fyzická přitažlivost, živočišná, pudová sexualita v nás probouzela všechny emoce plně ve své síle.

Už v této době jsme však cítili, že je v tom něco víc. Něco o čem jsme nepřemýšleli, něco se se dalo jen cítit. A bylo to právě „to něco,“ co nás přitáhlo vždy zpět, když nás naše emoce vystřelovaly do všech směrů a rozstřelovaly nás na tisíc kousků.

Pokud jste i vy hodně emotivní a ocitla jste se v intenzivním, vášnivém vztahu, víte o čem mluvím. Pak i víte, jak dokáže být láska krutá. Jak vyčerpávající je mnohdy „milovat,“ a jak se dokážete cítit bezmocně a osaměle, když s vámi druhý nesdílí touhu stávat se nejlepší možnou verzí sebe samé(ho), ale naopak vám ukazuje nezájem, svou temnou část, své sebedestrukce. A vy nemůžete nic dělat!

Práce na vztahu je prací obou dvou, a přesto stačí jen jeden na to, aby díky vztahu mohl růst, aby se váš vztah mohl posouvat.

Mým prvním 😍 WOW okamžikem 😍na cestě mého osobního rozvoje byl, že vždycky můžu něco udělat! Stejně tak i vy můžete!

Přinejmenším můžete něco udělat s tím, jak se cítíte, třebaže ne hned, bezprostředně po nějakém zklamání či nedorozumění, ale za pár minut, hodin, dnů, už ano. Není potřeba dlouhodobě setrvávat v emocích, které vám nedělají dobře, protože je to váš mozek, který vytváří vaší náladu. Už jen tím se vám obrovsky uleví! Už jen tím měníte své budoucí zážitky a zkušenosti.

Vaše vnitřní úleva a rozpoložení uvolňuje energetický prostor uvnitř vás a kolem vás, abyste se mohla napojit na nekonečné pole možností, příležitostí a cest, jak spolu tvořit vaše nebe na Zemi.

Žít nebe na Zemi je touha vaší duše. Je v pořádku následovat své touhy a přání. Často nás vlastní mysl, tedy spíše ego, zastaví v plnění si svých nejhlubších přání a snů s tím, že je to blbost. Blbost je poslouchat více své ego než ostatní úrovně vaší fascinující bytosti. Pojďme však seskočit z úrovně vaší duše a začít trošku níž. 😃

Úroveň vaší mysli je doslova fascinující!

A není to naštěstí jen o egu.

Vaše mysl je tak fascinujcí, že jí mnozí považují za TOP a zároveň STROP svých schopností. A to je zase škoda!

Druhým 😍 WOW okamžikem 😍na cestě osobního rozvoje, který úzce souvisí s tím prvním je to, že váš pohled, vaše vědomá pozornost, kterou dáváte druhému, mění chování druhého člověka. WOW! Tak moc jsme propojení! Tak schopná je vaše mysl!

VAŠE SÍLA A MOC OVLIVNIT POZOROVANÉ,

chování, reakce člověka, ale i složení předmětu,

SVOU VLASTNÍ VĚDOMOU POZORNOSTÍ,

vlastními myšlenkami, emocemi, záměry,

JE VĚDECKY OVĚŘENĚ VE KVANTOVÉ FYZICE.

Dám vám příklad: Pokud se na svého muže často díváte jako na „hlupáka,“ (neschopného… nezodpovědného…doplňte si sama), stává se hlupákem. Váš úhel pohledu a vaše rozhodnutí, jakým způsobem budete nazírat na svého muže po většinu času, obrovsky ovlivňuje jeho chování! Nevěříte? Tak to zkuste. 😃

Není tedy pro vás ale i pro váš vztah přínosnější soustředit se více na pozitiva než negativa ve vašem vztahu? Často si to už ani neuvědomujeme, ale díky svým „zkušenostem,“ ale také vyčerpání a opakovanému zklamání z druhého, se stává naše mysl pesimistická a negativní. Stále je to však vaše mysl! A lidská mysl se dá trénovat. A to i v pozitivním myšlení! 😃 Ne, to neznamená, že popíráte to negativní a nepříjemné, jen se rozhodujete více se soustředit na to pozitivní.

Vaše vědomí je mocné! Mnohem mocnější, než si umíte představit. Je důležité vést ho směrem, který vám dává energii, sílu a chuť milovat.

Umíte si představit, když všechny své úrovně propojíte?

Na úrovni své vědomé mysli si začínáte zpracovávat vše, co je pro vás bolestivé, co vás tíží, stahuje, z čeho máte obavy a strach. Pomáhá to nejen vám cítit se dobře a být nezávislá na náladě druhého, což už samo o sobě je obrovská výhra,😃 ale také to čistí vaše společné, partnerské energetické pole.

Nejvíce zraňující a lidskou duši devastující je, když žena, ale i muž, toužící po čisté lásce se zamiluje do člověka, který neumí milovat, a co víc, zneužívá touhy po lásce, ale také dobroty, ochoty a schopností. A že jich jako žena máte!

Spojit se více sama se sebou na všech svých úrovních, a to i se svými nízkými a negativními emocemi, vám dá energii a sílu, kterou potřebujete k tomu postavit se sama za sebe, nastavit to ve vztahu jinak.

Správně užívat všech svých emocí, neznamená být hysterická, přestože z toho muži rádi ženy obviňují, aby zastavily tu živelnou smršť, 😃která se na ně řítí. Dostat pod kontrolu vaše emoce vám pomůže opět váš mozek.

Zpracovat si své zážitky, zkušenosti, znamená mnohé pochopit, přes mnohé se smířlivě přenést, ale také vzít život do svých rukou, mnohé v sobě i ve vztahu, přenastavit. Je to cesta. Cesta lásky jí říkám.

V této fázi je potřeba dát si pozor na to, abyste nespadla do reality životní oběti nebo bojovnice

Ale naopak se ukotvila v realitě tvůrce. A z této reality pak operovala na úrovni své mysli.

Pokud tvoříte, a že tvoříte v každém svém okamžiku, z reality ( ach jo, tohle se může stát jen mně… věděla, jsem, že se to stane… muži mě prostě vždycky využívali…. nemám štěstí na muže…. mužům se nedá věřit….) s těmito přesvědčeními se ukotvujete stále jen v realitě „životní oběti.“

Mysl tvůrce má nastavení, která by se dala shrnout do věty:

JÁ JSEM TA, KTERÁ SI TVOŘÍ SVŮJ ŽIVOT!

No není to osvobozující nastavení?

S nastavením: Já jsem ta, která si tvoří svůj život,

přichází velká prověrka vaší SEBELÁSKY.

Jestliže jsem tedy ta, která si všechno tvoří, pak jsem to i já, kdo si všechno „zavinil ???!“

A člověk spadne do ještě větší deprese než měl! Nese to však s sebou příležitost objevit v sobě nepodporující nastavení, a to nejen ohledně viny a trestu. A změnit je.

A to DÍKY sebeLÁSCE. DÍKY LÁSCE Vědomého vesmíru. DÍKY LÁSCE Matky Země.

DÍKY 3 POLOHÁM LÁSKY, KTERÉ VÁS VŽDY PODRŽÍ!

Není potřeba, abyste se z něčeho hroutila. 😃

Na vaší cestě lásky vás Život, na každém vašem kroku, prověřuje, jak jste na tom se sebeláskou. Všimla jste si?

Vyskočit ze začarovaného kruhu svých smutných, náročných, bolestných zkušeností a zážitků vám také pomáhá VAŠE VYŠŠÍ JÁ

V tuto chvíli do toho vstupuje i Život, Vědomý vesmír.

Tedy vy ho do svého života konečně pustíte, protože Vědomý vesmír je s vámi v každém okamžiku. Vy jste Vědomý vesmír! A realizuje se ve vás prostřednictvím vašeho vyššího já.

Jste všechno a zároveň nic. Pokud jste teď rozsekaná na kousky a připadáte si jako nic, pak je ten nejlepší čas, jak se zase poskládat dohromady. Tentokrát lépe. Nic je neomezený potenciál pro všechno. 😉

Kdy přecházíte do úrovně svého vyššího já?

  • Ve chvíli, kdy vaše ego, které vždy dopředu vše ví a zná, kapituluje…
  • Ve chvíli, kdy se dostanete do slepé uličky a nevidíte žádné jiné možnosti a cesty, jak pokračovat dál…
  • Ve chvíli, kdy vaše ego řekne: OK, Vědomý vesmíre, vzdávám se. Vím, že tvá inteligence je Nejvyšší inteligencí. Ukaž mi prosím nové cesty, možnosti. Děkuji ti. A dovolíte věcem se dít.

Váš mozek vám neukáže jinou cestu z té samé úrovně, na které právě jste, vaše mysl s napojením na Vědomý vesmír, vaše vyšší já, však ano.

Naučit se pracovat se svou myslí, znamená pochopit,

kdy ji používáte ve svůj neprospěch místo prospěch.

Váš mozek vám bere až 70% vaší energie, i proto je potřeba se s ním naučit správně pracovat. Vědomě pracovat na svém vzestupu, na zvýšení svých vibrací.

Láska bolí jen, když jste v nízkých vibracích, tedy úrovních.

My jsme prošli velice krutým, bolestivým a náročným obdobím. V jednu dobu jsme se museli od sebe úplně odloučit, abychom se nezabili. Klouzali jsme po hraně skutečného ostří a padali střemhlav do pekla, které umí vytvořit lidská mysl.  

Rozchod je někdy nevyhnutelnou součástí partnerského posunu, akorát, že to tak v tu chvíli nevnímáme. Je to však obrovská příležitost začít se spojovat především sama se sebou, vše si v sobě srovnat, urovnat, opečovat, nastavit, a vykročit tím správným směrem.

Vaše vyšší já vám zároveň ukáže perspektivu vašeho vztahu, a to z vyššího úhlu pohledu, než je vaše mysl používaná ve vaší každodennosti. Pak se může stát, že zjistíte, že je rozchod naprosto zbytečný.

Otevřít nové cesty vám pomůže vaše vyšší já, přestože to nižší já ( ego ) vás bude stále přesvědčovat, že už žádná cesta neexistuje a usoudí, že se k sobě nehodíte. Na úrovni vašeho vyššího já jsou však vaše otázky: „Proč právě on? A proč právě já?!“ zodpovězeny a ukázány i z jiného úhlu pohledu, než toho, ze kterého jste se na to dosud dívala.

Často opouštíme, na úrovni ega, tedy nižšího já, své partnery, protože neznáme tyto odpovědi. Anebo toho jednoduše už máme DOST! A i to je v pořádku. Někdy s tím druhým člověk jinak nepohne.

Anebo už nemáte sílu „táhnout“ ho dál (výš). Vy tady nejste proto, abyste se obětovala, trápila a trpěla ale naopak, abyste se ze života radovala!

Nejde o to někoho někam táhnout,

jde o to rozšiřovat obzory, správně motivovat, a ukazovat přínosy a kouzlo, které má život jen ve vyšších úrovních.

Není to lehký úkol, když se vám staví do cesty ego, které pohrdá nějakým duchovnem a posunem, důležitě se honí za „důležitými“ věcmi a přijde mu ztráta času užívat si života i z jiných úrovní, bojí se odvážně a zvědavé rozletět do vyšších úrovní a provětrat svou bytost, protože ego je posera, který sice křičí a bije se do prsou, ale má strach z čekoholiv co ho přesahuje. A největší strach má z lásky.

Vaše vyšší já vás vytáhne z úrovně mysli, která dokáže být stále ještě velice bolestnou, protože se v ní stále odehrávají emoce vibrující na nízké frekvenci ( tedy strach, zuřivost, nenávist, ublíženost, mstivost, žárlivost, vina,….). Do vztahu se vloží chladný rozum a ten zchladí všechny vaše vášně. Už nikdy! Řekneme si.

Mnozí ze vztahu utečou, navzájem se odsoudí a obviní ze všech svých strastí a snaží se hledat štěstí jinde.

Ale kde chcete hledat své štěstí, když to máte ve své hlavě stále stejné nastavené?

Já věřím v zázraky! Ale tahle cesta k zázrakům nevede….👆

Možná jste se také snažil(a) utéct především sama před sebou. V samotě nebo v dalších vztazích jste hledal(a) či hledáte útěchu a zapomnění. Pokud jste zvolil(a) samotu, časem se vám uleví, ale jen proto, že není nikdo kdo rezonuje s vašimi strachy a pochybnostmi, nikdo se nedotýká vašich vnitřních zranění, nikdo vás „nestahuje“ z vašich božských výsostí. 😃Vše odezní a vy na mnohé zapomenete.

Čas je milosrdný. A váš mozek taky. Než se však objeví někdo jiný, do koho vložíte své naděje. Ale on(a) vám je nenaplní. Dokud odvážně nepřejdete

na úroveň vašeho srdce.

Jen díky úrovni svého srdce dokážete mnohé v sobě opečovat , vyléčit a transformovat.

Stále je však potřeba vaší 😃mysli, protože to obzvlášť kruté a bolestné, co jste v životě zažila, je ve vás zabarikádované, že to hned na první dobrou nevidíte. Vaše bytost dělá vše pro to, aby vás chránila, proto vaše srdce uzavře a okolo něj vytvoří ostnatý drát.

Vědomý vesmír však vše vidí a všemožně se snaží, prostřednictvím druhých, abyste to viděla i vy. Ne proto, že vás chce trápit, ale právě proto, abyste se uvnitř sebe trápit přestala.

Spojit se sama se sebou, znamená stát se skutečně silnou. Pak dokážete přesvědčit svou fascinující bytost o tom, že už není čeho se bát, že už může otevřít vaše srdce. Tím přecházíte na úroveň svého srdce.

TIP: Přejít na úroveň svého srdce, nacítit ho, vám pomůže přestat dávat pozornost vyskakujícímu egu partnera či tomu svému, protože ego máme všichni a skoro všichni se jím necháváme čas od času válcovat, především, když nám do něj druhý „ťukne.“ Začít dávat pozornost svému srdci, znamená nechat ego vychladnout a nesetrvávat zbytečně dlouhou dobu v emocích naštvání, vzteku, smutku či ublíženosti.

Dávat pozornost svému srdci znamená začít dělat věci, které dělají vašemu srdci dobře a pomalu a jistě si začít zpracovávat vše, co vám dobře nedělá.

Držet si v sobě svá vnitřní zranění, své bolesti, trápení a zklamání, vědomě či nevědomě, vás drží na nízké úrovni a stále vás to stahuje.

A to nechcete!

A na nízké úrovni si pak hledáte i své další partnery, v případě rozchodu. Z této úrovně se špatně tvoří vaše nebe na Zemi.

Už už cítíte jak se vám roztahují křídla… Už už chcete létat…? A přesto vás opět něco srazí? Je potřeba nahlédnout hlouběji do své bytosti, ne hledat viníka ve svém okolí.

I já jsem utekla z destruktivního vztahu, aniž bych viděla své vlastní nepodporující nastavení. Neplýtvala jsem však energií a sílou v jiných vztazích, ale zvědavě a s nadšením jsem nastoupila cestu osobního rozvoje. Vždy mě fascinovaly schopnosti lidské mysli, bavil mě osobní rozvoj, spirituální přesah a bavilo mě stávat se nejlepší možnou verzí sebe samé. Odvážně jsem vstupovala do svých temných i bolestných částí sebe samé a hledala lásku v každém stéblu trávy, protože život bez lásky žít nedokážu.

Jakmile se začnete soustředit na lásku, začne růst především uvnitř vás. Sama jsem se v období mé samoty napojila na tento Zdroj lásky, který mě začal láskyplně vyživovat, vést všemi mými úrovněmi. Fascinovaně jsem vnímala tento proces. Přišel mi tak přirozený a důvěrně známý. Až mi to došlo. Procházela jsem jím už v dětství v době mé náročné nemoci, kdy i lékaři žasly nad tím, jak se má bytost, bez prášků, zregenerovala po náročné operaci. Jen ty víš, co můžeš, říkali mi lékaři a fascinovaně pozorovali čeho je lidská bytost schopná. Všeho! Proto vám teď můžu potvrdit, že dokážete vše, co si přejete. A to platí i v oblasti vztahů. To, co jsem jako dítě používala nevědomky a zcela přirozeně, jsem teď objevovala na vědomé úrovni. WOW!

Mé kosmické dvojče, můj dvojplamen, neshořel v pekle, 🫢 které uměl tak bravurně vytvořit, aby můj mírotvůrce zase naopak mohl zažehnout jiskru božího tvoření a začít tvořit, nejprve to své a po čase i naše, nebe na Zemi. V době našeho odloučení se vydal jinou cestou. Cestou zapomnění v jiných vztazích. Proto vám i on může potvrdit, že tato cesta nefunguje. Někdy je však potřeba jedinečných a specifických životních lekcí. A i přede mnou byl také ještě velký kus cesty.

A tak zatím co já jsem uložila partnerskou lásku k ledu i mé srdce se stávalo chladným. Obalené krustou ledu, který mrazil mé žhavé jádro, asi tak jako když se rozhodnete zmrazit  😶‍🌫️ své orgány, sperma do svého příštího 😁 života. Odpojila jsem se tak od svého srdce a povýšila svou hlavu, svůj mozek nade vše. Práce na sobě však můj mozek rozšířila na vědomí, které se propojilo s božským vědomím, které je láskou a já pochopila, že je potřeba své srdce otevřít. 

I vy se můžete kdykoliv rozhodnout žít jiný život! Žít jinak. V jiné kvalitě. V jiném rozpoložení.

Stačí se jen rozhodnout.

A jak poznáte, že jste na úrovni svého srdce?

Ve chvíli, kdy dokážete „milovat“ i svého nepřítele tedy i všechny životní lekce, které vám uštědřil.

V tuto chvíli můžete začít mluvit o skutečné lásce, přestože o lásce nejvíc mluví ti, co jsou v nízkých úrovních. 

Síla srdce vám

  • ukazuje priority, a to, čemu má smysl věnovat svou pozornost a čemu ne
  • rozlišuje od sebe podstatné a nepodstatné,
  • ukazuje žabomyší války, které spolu jako partneři mnohdy vedeme a ztrácíme tak zbytečně mnoho sil
  • odhaluje strategie lidského ega, které špatně chápeme a tolik odsuzujeme, trápíme se jimi a kritizujeme, ale vy už na ně nahlížíte s pochopením a soucitem, protože jste na úrovni svého srdce.

Na úrovni svého srdce nevládne ego, vy tedy už odmítáte být vtahována do jeho her. Zbavujete se pocitů viny, odsuzování se a trpění, začínáte cítit, že se zasloužíte od života víc. Víc lásky. Víc naplnění.

Jakmile si to dovolíte, přichází vám ku pomoci láska a nejen ona, celá vaše fascinující bytost, celý Vědomý vesmír. A vše se navzájem propojí, protože vše má energetickou podstatu.

Na úrovni svého srdce v sobě kultivujete soucit a pochopení jeho ale i svých slabin, stejně jako vnitřních zranění, o kterých mnohdy nemáme ani potuchy. Nevyužíváte jich. Nepovyšujete se. Nekritizujete. Nepohrdáte. Ani ho neodsuzujete.

👆To jsou libůstky lidského ega a ničitelé lidských vztahů! Mnohdy je pouštíme do svých životů nevědomky. Jsou to také ukazatele toho, že jste stále ještě srážena do nízkých úrovních svého bytí. Naštěstí už znáte techniky, jak se dostat zpět do vyšších energií.  

Síla srdce vám pomáhá kultivovat svůj charakter, respektovat, že on nedokáže letět tak rychle jako vy, jako kometa, nedokáže prohlédnout nepodporující, myšlenkové stereotypy a vzorce v myšlení, protože klouže po povrchu, občas ho semele jeho vlastní ego, které se cítí být ohroženo, protože nad ním ztrácí sílu, když vyhrává síla lásky.

Ctíte své srdce, protože je nejen chrámem všech ctností, ale také portálem zázraků. Každý záměr své mysli konzultujete se svým srdcem a skrze svou mysl se propojujete s nekonečnými možnostmi příležitostmi a cestami, jak žít své nebe na Zemi a skrze své tělo a emoce manifestujete veškerá svá přání a sny.

Odmalička jsem si plnila své sny. Teď jsem svou manifestační sílu začala používat naplno. WOW! Z všednodenních, mnohdy tak ubíjejících dnů plné starostí a povinností jsem vytvářela okamžiky kouzelné a vnášela kouzlo do svého života. Až se stalo kouzlo největší a zcela vyřadilo mou mysl z piedestalu, na který jsem jí postavila. Po čtyřech letech našeho rozchodu nás to opět k sobě přitáhlo s takovou silou a intenzitou jako na začátku našeho vztahu.

Vědomý vesmír má obrovský smysl pro humor! Anebo je tu ještě něco. Něco, co zcela přesahuje lidské chápaní! Anebo obojí.

A tak se můžeme v klidu zasmát egoistické namyšlenosti, že vše dokážeme uchopit lidskou myslí, že naše hlava je to nejdůležitější. Není!

Přejít z úrovně své mysli do úrovně svého srdce je jen pro odvážné! A přejít do úrovně své duše je jen pro zvědavé,😁toužící po nejvyšším poznání hlubokého smyslu vlastního bytí.

A tak i my jsme se nechali, dovolili si, sami sobě i sobě navzájem, přenést se na křídlech lásky přes naše období temna a pokračovali až za hranice možného a nemožného.

Tímto jsme přešli z jednoho života v našem životě do života druhého. Můj mozek absolutně nechápal, nejdřív zděšeně křičel, pak si klepal na čelo a nakonec mi přehrál všechny mé nepodporující přesvědčení, která však už se mnou nijak zvlášť nezarezonovala, protože byla zrušená. 😜

SEBEHODNOTA

v pořádku

SEBEÚCTA

ok

SEBEVĚDOMÍ

v pohodě

SEBEJISTOTA

také

Občas je potřeba se zastavit, poslechnout své pochyby a udělat si malý test.

Přecházet na vyšší úrovně neznamená přestat používat svou hlavu, ale být ochotna ji vypínat.

Upozadit jí.

Uznat, že existuje něco vyššího a mocnějšího než jsme my samy, přestože JSTE mocná bytost. Kultivování pokory a skromnosti přicházejí se skutečným pochopením geniality Vědomého vesmíru.

Genialita vaší bytosti je v propojení se a otevření se Inteligenci Nejvyšší. Blbost je s ní bojovat, ignorovat jí, zesměšňovat či jí pohrdat.

na úrovni vaší duše

Pokud procházíte tuto cestou lásky stále s jedním mužem, začínáte se dotýkat vašich duší.

Možná zjistíte, že jste jednou jedinou duší, ukazující vám vaše lidství v celé jeho barevnosti a na vás JEN je přijmout ho díky své bezpodmínečné lásce, kterou jste sem přišla manifestovat.

V této úrovni se začnete dotýkat spirituálního přesahu lidské “lásky,” začínáte naplno manifestovat své nebe na Zemi, dotýkat se samotného boha uvnitř sebe. Boha, kterého můžete svému muži ukázat tím, že ho povedete do větších, intenzivnějších a posvátnějších prožitků, skrze vědomé milování, zastavování se v každodenních okamžicích, ukazování kouzla a krás života, jeho přesahu a především tím, že ho povedete do opravdové lásky.

na úrovni vašeho těla

Sexualita, tato vaše životní síla, prochází celou vaší bytostí, už není tak pudová, ale prožitky se zintenzivňují právě díky vašemu srdci, kterým prochází a které ji zjemňuje a dostává na úplně jinou úroveň vnímání.

Teprve až když dosáhnete své nejvyšší úrovně, naplníte své tělo duchem, srdce láskou, mysl klidem a mírem, nabývá vaše tělesnost úplně jiné úrovně. A přestože spadá do nejnižší úrovně, stává se zároveň i vaším nejvyšším nástrojem manifestace vaší lásky na Zemi.

Pokud jste tedy do této doby opomíjela svou tělesnou schránku, začínáte žít zdravěji, máte chuť cvičit, Hýbat se. Obouráváte toxiny ze všech svých těl, pročišťujete ho, abyste se mohla stát čistým kanálem pro manifestaci vašeho nebe na zemi. Kolo se uzavírá. Začali jsme tělem a skončili tělem.

Jak dole tak nahoře, jak nahoře tak i dole.

Pevně věřím, že jste navnímala ten rozdíl v lidském bytí, v jeho kvalitě, když jste odpojena od sebe a když jste sama se sebou spojena. Naplnit se na všech svých úrovních znamená manifestovat své nebe na Zemi.

Nebe na Zemi s můžete začít tvořit sama.

Pokud jdete spolu a občas si nejste jista, zda to má vůbec smysl, odpověď získáte jedině tím, že se napojíte sama na sebe, na všechny své úrovně a zeptáte se sama sebe. Sama jste pochopila, že pokud dokážete nacítit i další, vyšší úrovně vašeho bytí, s tímto mužem, má váš vztah smysl. Má smysl na něm pracovat. Samozřejmě za předpokladu, že to chce i on. Jak to zjistíte? Jednoduše tím, že se zeptáte. Tím, že pozorujete, zda se i on posouvá, byť třeba hlemýždím tempem. Tím, že sama získáte dostatek energie a síly, abyste ho mohla vést cestou lásky.

Zastavit druhého ale i sama sebe, ať už se řítí střemhlav do pekel svých destrukcí neb jen zastavit čas a každodenní šílené tempo, nastavit směr lásky, držet ho tak dlouho, jak bude nutné a přenastavovat vše, co není projevem lásky, manifestace božské, tedy bezpodmínečné, lásky je CÍL.

Chápete, že to můžete jedině skrze celou svou bytost, která je celistvá.

Pokud jdete po této cestě lásky stále s jedním mužem, WOW! Pokud ne, nevadí, Počkejte si na toho, který bude fascinovaně přihlížet tomu, jak začínáte letět jako kometa, zářící hvězda. S obdivem bude pozorovat, jak zvyšujete svou magnetickou přitažlivost, začínáte si hrát se svojí životní, sexuální silou, vtahujete ho do smyslových a smyslných požitků, které si však umíte dopřát i sama. Necháváte tuto svou ženskou energii proudit vaším tělem, spojujete se se svou divokou podstatou.

A váš muž s obdivem ale i s respektem přihlíží vaší změně. A mění se s vámi, protože chce. Protože vidí přínos, jaký přináší vaše změna. Vidí, jak vy jste spokojená a uvolněná sama v sobě, jak se dokážete dostat do pohody, radovat se z prostého, lidského bytí, a on se díky tomu s vámi cítí fajn. Vnímá, jak dokážete být smyslná, tajemně vzrušující a magická, když jste spolu TEĎ A TADY.

Je potřeba se připravit na to, že budete stokrát padat z dosažených úrovní.

A nezlobit se za to na sebe.

Stokrát se budete rozhodovat, zda vám stojí za to jít dál právě s tímto mužem, stokrát budete zkoušena ve své vnitřní síle, ve svém odhodlání, ve své věrnosti lásce. Stokrát se bude snažit rozhodovat vaše ego za vás, za vaší celistvou, fascinující bytost. Stokrát budete muset projevit pochopení, soucit s druhým, když ho válcuje to jeho ego a krotit to své ego. Stokrát mu budete muset nastavit hranice a držet prostor lásky. Stokrát nebudete chápána svým okolím.

Ptáte se, zda stačí, aby byl ve vztahu jen jeden člověk vědomý?

Mám tu zkušenost, že po nějakou dobu to stačí, ale je potřeba vést ho cestou lásky a používat k tomu všechny úrovně vašeho bytí. Vést ho k osobní zodpovědnosti, stavět ho před vědomá rozhodnutí a respektovat jeho svobodnou volbu. I vy si musíte být stále vědoma možnosti svobodné vůle.

Nezaručím vám, že projdete touto cestou do konce se svým mužem. Možná však naopak budou vaše pochyby na této cestě rozptýleny. Když to nezkusíte, nezjistíte to.

Co vím ale jistě je to, že to stojí za to! Vy co už na cestě lásky nějaký ten pátek jdete, víte, že už není cesty zpět. A přestože na této cestě ztrácíte své iluze, přehodnocujete na ní mnoho “pravd,” které jsou vaší jistotou a vám se kymácí půda pod nohama, ztrácíte na ní i své strachy, půdu pod nohama získáváte mnohem silnější a stabilnější díky propojení se s Matkou zemí a Vědomým vesmírem. Získáváte toho největšího spojence, a tím jste vy sama sebe. Získáváte spojence, Život sám, v té spirituální, energetické síle. A to už vám nikdo nevezme!

A právě v této chvíli začínáte vládnout magií lásky. 

Život se stává WOW! Nacházíte magii a kouzlo v každém okamžiku, i v tom nejvšednějším.

To je totiž to největší umění bytí a manifestace zázraků.

Zintenzivňuje se vaše touha manifestovat ve svém životě lásku, dobro, nebe na Zemi. A to jsou hodnoty a kvality, které už vám nikdo nevezme! To jsou hodnoty a kvality za které budete odměněna.

Neznám zároveň ušlechtilejší cíl,

než vložit své schopnosti do služeb lásky.

Ve službách lásky nejste služebnicí, ale bohyní!

A který muž by nechtěl mít doma svou jedinečnou bohyni? A která žena by nechtěla mít doma muže, ke kterému vzhlíží? Který dokáže překonávat sám sebe, své ego? Co na to říkáte vy muži? Podpoříte svou ženu na této cestě lásky? Chtěly byste doma ženu, která vás vede k Bohu? 

Není fascinující procházet tuto cestu SPOLU? Došourat 😃se společně na lavičku a říct si: Tak tenhle život jsme si skutečně užili. 😃Tento život jsme prožili naplno!

Pokud chcete podpořit na své cestě lásky, bude mi ctí!

Pokud jste muž a vydržel jste až do konce článku, který se obrací především k ženám, smekám před vámi. Podpořte váš vztah a vaší ženu v tom, aby si mohla věnovat čas a měla i dostatek energie k svému ale i vašemu posunu na cestě lásky. Jak přesně? Větší pomocí v domácnosti nebo třeba vaším společným partnerským rituálem. Ráda vám připravím jedinečný rituál na míru a vytvořím i dárkový poukaz. I tohle je cesta, jak dát druhému vědět, záleží mi na tobě, záleží mi na našem vztahu.

Pokud jste žena a ráda byste se prošla společně se mnou jako průvodkyní vaším vnitřním světem a na vaší cestě lásky, a spojila se se všemi úrovněmi svého bytí, nacítila každou svou úroveň, a vědomě se posunula na své cestě lásky, ráda vás uvítám v jedinečném 27 denním online kursu, který je zároveň i tréninkem vašich fascinujících schopností, které zatím možná dost podceňujete.

NOVĚ zařazuji i osobní konzultace a partnerské rituály, ve kterých cítím mimořádně velké flow a napojení. Oslavte s námi vaše společné kroky formou kouzelných okamžiků, který pro vás vytvořím na míru, a díky kterému se posunete, ukotvíte, oslavíte vaše společné kroky.

Ráda byste se podívala i na nějaký webinář? Jaké konkrétní téma vás zajímá? O čem by to mělo být? Napište do komentáře tady u článku nebo do zprávy a zanechte mi kontakt. Ráda ho pro vás připravím a upozorním vás na něj.

Lucie Berkana
Lucie Berkana je spirituální průvodkyně světem lásky a s vášní vede ženy k hlubšímu nalezení sama sebe, pochopení svých životních zkušeností a k rozsvícení svého vnitřního světla. Podporuje ženy ke vstupu do své vlastní síly, >>se kterou jsou schopny transformovat své vztahy, duchovně je probudit a naplnit jejich potenciál.  Žije ve dvojplamenném vztahu.
Komentáře