Spojte se s inteligencí svého těla a podpořte tak své zdraví.

Vaše tělo, to je geniální systém, který byl vytvořen s jediným záměrem, a to ochraňovat vás a podporovat. Vaše orgány, buňky, každá část vašeho těla pro vás pracuje ve dne, v noci. Systematicky, geniálně a neúnavně. Nestěžuje si, nekritizuje vás, nesoudí. Jediné, co si vaše tělo přeje, je, abyste byli zdraví. Co ho čas od času ocenit a více se s ním spojit? Jednoduše a snadno tím posílíte svou imunitu.

Každý orgán, každá buňka vašeho těla by si zasloužila metál! Schopnosti vašeho těla jsou fascinující, přesto vašemu tělu k pocitu zadostiučinění a blaha ( víte, že mají vaše játra emoce? ) mnohdy stačí vědomá pozornost, kterou svému tělu projevujete.

VAŠE VĚDOMÁ POZORNOST V LÁSCE A VDĚČNOSTI LÉČÍ.

Vaše mysl je nesmírně mocná! Ponechme jí však teď trochu stranou a věnujme se samočistícím schopnostem vašeho těla. Jsou úžasné!

Především pak období ženské periody, kdy se skrze krev čistí celé vaše tělo, je pro ženu obrovský dar a podpora.

Čistí se tak i 1. čakra, která se nachází mezi vašimi pohlavními orgány a konečníkem. Její energetické centrum může být plné toxinů, především pak z vašich emocionálních prožitků. Usazují se vám tam všechny vaše vztahové problémy, a to i vztahové problémy ve vaší rodové linii.

Pokud máte tuto čakru zablokovanou vlivem citových dramat, ať už jste byla nucena být jejich tvůrcem, byla jste do nich vtažena nebo jste je získala skrze ženy ve svém rodě, můžete mít nejen oslabené zdraví, ale také se vám těžko materializují vaše sny, a to v jakékoliv oblasti vašeho života.

To, že vaše vztahové problémy v minulosti ovlivňují vaše vztahy v současnosti a s nimi i vaše zdraví, je pochopitelné, co si však mnozí neuvědomují je to, že to ovlivňuje i volné proudění energie v oblasti financí a pracovních úspěchů. Vše je propojeno se vším.

Materializace vašich přání, a to i přání plného zdraví a klidu mysli, na kterou je stále vyvíjen tlak, je čím dál tím rychlejší.  Jsme podporováni tvořivými a láskyplnými energiemi, které proudí na naší Zemi. Abyste je mohli nechat volně procházet vaším tělem, je potřeba aby nemělo žádné energetické bloky.

Pokud jste ještě nezaznamenali tuto zrychlující materializaci vašich přání, může být problém ve vaší zablokované 1. čakře.

JAK SE SNADNO SPOJIT S 1. ČAKROU

A PODPOŘIT JEJÍ PROČIŠŤUJÍCÍ SCHOPNOST?

Navnímejte tuto svou kořenovou čakru v době menstruace. Spojení se, v čase menstruace, s 1. čakrou, vedení vědomé pozornosti, ocenění a vděčnost za tento geniální samo čistící proces vašeho těla, je jednou z možností spojení se sama se sebou a projevení si sebelásky.

I jednoduchá prosba se slovy: „Očišťuji a rozpouštím všechen emoční stres, hněv, lítost, bezmoc, které jsem zažila já nebo ženy v mé rodové linii,“ zahajuje mocnou transformaci vaší bytosti a posiluje samo regenerační schopnosti vašeho těla.

V JEDNODUCHOSTI JE SÍLA.

Pokud tedy často zapomínáte na geniální schopnosti vašeho těla, které pro vás pracuje ve dne, v noci, je období mensesu, dobrým důvodem a záchytným bodem, jak svůj přístup k tělu změnit.

Ani já nejsem výjimkou, která by blahořečila své tělo dnes a denně, neboť hlava řeší tisíce věcí. 🙂 Když však u mě nastane čas menstruace, který je pro mnoho žen fyzicky nepříjemný, já zajásám, protože tak pro mě nastává čas zvýšené péče a hýčkání.

Člověk si často musí „dovolit,“ aby o sebe více pečoval a hýčkal se.

Já si tedy podvědomě v tento čas „dovoluji“ lenošit, vypnout, vegetit. V tuto chvíli se přestávám „snažit,“ nesnažím se podávat žádné zvýšené výkony, vymýšlet nové způsoby a cesty, jak být více efektivnější, výkonější, jednoduše lepší. Jen tak si vegetím, protože vím, že se za mě „snaží“ mé tělo. A já ho mohu podpořit co nejvíce tím, že budu jednoduše v klidu. Fyzickém i mentálním.

Milované ženy, ať je stále ve vašem vědomí přítomno to, že jste vytvořeny s láskou a v lásce a proto projevovat lásku sama sobě, obdivovat geniální schopnosti svého smyslného těla a jeho inteligenci, je v souladu s Nejvyšší inteligencí. Důvěřujte inteligenci svého těla. A buďte v klidu. Jen z klidu se rodí síla, která odolá všem a všemu.

S přáním plného zdraví všem a pro všechny.

Lucie Berkana
Lucie Berkana je spirituální průvodkyně světem lásky a s vášní vede ženy k hlubšímu nalezení sama sebe, pochopení svých životních zkušeností a k rozsvícení svého vnitřního světla. Podporuje ženy ke vstupu do své vlastní síly, >>se kterou jsou schopny transformovat své vztahy, duchovně je probudit a naplnit jejich potenciál.  Žije ve dvojplamenném vztahu.
Komentáře