VE SPLYNUTÍ aneb staňte se ženou, díky které muž ztratí hlavu.

Když muž ztratí hlavu plnou boje, soupeření a neustálou touhou po zmocnění se, není to vůbec na škodu. Už jste si všimla, jak vám s tím Matka Příroda pomáhá? 🙂

Odkrvením mozku ve prospěch prokrvení jiné části. 🙂 Humor musí být, jinak bychom se také mohli z některých věcí „zbláznit.“

A teď vážněji.

Vaše smysly nejsou nesmysl. Prožívání skrze vaše tělo je velkým darem, který byl vaší duši dán. Ano, občas je toto prožívání více než bolestné, láska občas bolí, proto veďte svého muže cestou rozkoše, lásky, ale také soucitu a citu. Cestou srdce.

Lidský mozek je geniální, ale vypnout občas hlavu a jednoduše následovat svou touhu, touhu po muži, je někdy to nejlepší, co můžete udělat. Vaše spontánnost muže okouzlí!

K tomu je však potřeba přestat se bát, že budete zraněna a s odvahou se mu oddat.

Za fyzickou touhou je touha vaší duše, touha po splynutí. Splynout v jedno. Rozplynout se v energiích lásky a radosti. Rozkoš je radostí nejen vašeho těla ale i vaší duše.

RADOST A LÁSKA JSOU PŘIROZENÝM STAVEM VAŠÍ DUŠE,
Z TĚCHTO ENERGIÍ VAŠE DUŠE VZEŠLA A
DO TĚCHTO ENERGIÍ SE CHCE OPĚT NAVRÁTIT.

Neměla byste se zříkat smyslových prožitků, protože dokáží být HLUBŠÍ A SMYSLUPLNĚJŠÍ více, než se zdá. Nebojte se vstoupit do těchto hlubin.

I muži podvědomě hledají hlubší přesah svého chtíče. Když ho najdou, uspokojí nejen své tělo ale i svou duši.

Žena, kterou pomůže svému muži objevit tento přesah,

se stává jeho osudovou ženou. Budete to vy?

Muži pak nemusí ztrácet energii a čas v cizích ložnicích a mohou se plně realizovat v poslání, se kterým přišli na tento svět.

Všichni máme nějaké poslání. Poslání duše.

Největším a nejdůležitějším posláním ženy je

MATERIALIZACE LÁSKY NA ZEMI.

Otevírání cesty k „bohu.“ To láska je bůh.

Ta cesta vede skrze vaše smysly, skrze vaše tělo, skrze vaší rozkoš.

Tuto cestu můžete mužům otevřít pouze vy.

Jste připravena?

Ne nadarmo jste dostala své úžasné, smyslné tělo! Ne náhodou bylo po generace na spojení ženy a muže nahlíženo jako na něco nečistého, odsouzeníhodného, zavrženíhodného.

Dlouhá staletí byly ženy považovány za méněcenné, jejich poddajnost byla považována za slabost, jejich schopnosti byli zesměšňovány, a síla oslabována..

Ve spojení, na všech úrovních, je síla. Tvořivá síla!

Tohle je cesta k bohu, po které půjde s radostí 🙂 nejeden muž a nejedna žena.

Dlouho nás společnost, skrze své „pravdy,“ a předsudky, genderová rozdělení přesvědčovala, že božské splynutí, souznění a spolutvoření je nemožné.

Nic není nemožné pro muže a ženu, kteří pocítili mocné spojení!

SEXUÁLNÍ ENERGIE JE VAŠÍ ŽIVOTNÍ SILOU.

Když se spojí Vědomá ženská energie s energií mužskou, vzniká božská jednota. V tu chvíli spolu muž a žena dokáží nemožné! 

Ve spojení je síla. Pokud je tato „síla“ vedena ve jménu lásky, úcty, správných hodnot a priorit, které mají ženy silně zakódovány, je to jen správně.  

Svět potřebuje tuto láskyplnou sílu, aby se dalo do pořádku vše, co je postaveno „na hlavu.“

Přestat se bát, že budete „podrobena,“ odevzdat se, dovolit svému muži, aby se zmocnil vašeho těla je nutností k tomu, abyste pak transformovala tuto mužnou sílu do síly prožitku, citu a procítění. Dopřejte muži, ke kterému vás to přitáhlo silou tak mocnou, že jste jí dosud nepoznala a dopřejete tuto nadpozemskou rozkoš jemu i sobě.

CESTA K BOHU NENÍ CESTOU UTRPENÍ A ODŘÍKÁNÍ, ALE CESTA ROZKOŠE, RADOSTI A LÁSKY. NEZŘÍKEJTE SE JÍ.

Jen spojením mužské a ženské energie lze rozvibrovat těla slastí, rozkoší a zaplavit je blahem. Jen splynutím těl a duší toužících nejen po fyzické rozkoši ale i té spirituální lze dojít k bohu. Společně. Nikdo není více nebo méně.

Ten muž, který vnímá volání vaší duše a nebojí se jít s vámi k Bohu je druhá půlka vaší duše.

Je to ten, kdo

ustojí sílu vašich emocí, aniž by vás zesměšňoval

Je to ten, který

jakmile pocítí vaši sílu, nemá potřebu dělat vás slabou.

Je to ten, který

bude obdivovat vaši nezkrotnou část stejně jako tu poddajnou.

Staňte se jeho bohyní a dovolte mu stát se vaším Bohem a tvořte společně své nebe na zemi.

Lucie Snopková
Lucie Berkana je milovnice života, rodiny a svého dvojplamene, se kterým vstoupila do služeb lásky. Je vášnivou manifestorkou nebe na Zemi. Otevírá lidskou mysl a srdce zázrakům. Vede ženy cestou lásky, pomáhá jim plně vstoupit do své síly a schopností>> překlenout náročné a vyčerpávající období ve vztahu, či po rozchodu. Vypráví příběh lásky, který dává naději, víru a odvahu >> jít za svým srdcem. Tvoří kouzelné partnerské rituály > se svým dvojplamenem.
Komentáře